Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség vagy szoptatás után...

Terhesség vagy szoptatás után milyen modszerrel tudtatok lefogyni?

Figyelt kérdés
Én 3 napja kezdtem el az Amerikai diétát ,van erröl valakinek tapasztalata?
2011. ápr. 15. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem követtem kimondottan semmilyen diétát.


Amikor elmúlt fél éves a kicsi, akkor kezdtem el óvatosan (15 hóig szoptattam) visszavenni a kalóriákból.


Így étkeztem:

-kenyér semmi

-reggelire gyümölcs

-ebéd tartalmas, de kevesebb, mint előtte

-uzsonna-gyümi, joghurt

-vacsi, 6-kor legkésőbb, joghurt, sajt, saláta


Ebédre mindig a kedvenceimet főztem, és 4x ettem egy nap, így nem éreztem, hogy éheznék. 7 hónap alatt 18 kiló ment le (most vagyok 57)

2011. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még szoptatok (2 éve), kb 2 hónapja fogyózom ,de nem brutálisan, lement eddig 6 kiló.

Egyszerűen kevesebbet eszem, este csak zöldségeket.

Semi cukor, max gyüm. cukorből egy kevés, vagy édesító, semmi édesség.

CH-ot (kenér, tészta)igyekszem inkább de, kora du enni.

nagyon sok folyadék, gyümölcs.

Nem hiszek mindeféle diétákban, egyszerűen kevsebbet kell enni és bizony sokszor úgy alszom el, hogy éhes

vagyok:-(((

2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző

68 ról indultam, ma reggel 62 voltam a cél az 58 kg (170cm)

2011. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ami bejött:

behívtak dolgozni, intéztem lányaim bölcsijeit (a kicsi még csak 1 éves), meghalt papám, temetés, tanulás, szakdogaírás, államvizsga, betegségek, férjem munkahelye veszélyben....

egy hónap alatt -5 kg...

Amúgy fogyókúra ellenes vagyok.

A diétában hiszek, meg a mozgásban. Mindenkinek meg kell találni, melyik módszer jó neki.

2011. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel én minden szülés után szoptattam és fejtem, a 16-17 kilóból rendszerint lement 10-12 magától. Utána viszont, mikor megállt a fogyás, elkezdtem Norbi diétázni, és azzal elég hamar megszabadultam a maradék pár kilótól. Nem vettem vérmesen komolyan, de arra figyeltem, hogy kenyeret, édességet, tésztát csak délig ettem, akkor is csak mértékkel. Ebédre majdnem bármit, du. viszont már csak zöldséget, gyümölcsöt, sovány husit és sovány tejtermékeket. Nekem már négyszer bevált, nagyon! Az a jó benne, hogy abszolút nem kell éhezni, csak arra kell figyelni, mikor mit eszel!
2011. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!