Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Febr.27-én voltam együtt a...

Febr.27-én voltam együtt a párommal, volt elélvezés is. Mikor ajánlott tesztet csináltatni? A mensim 10-re várható. Várjam meg meg-e jön?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tizedike hajnalán csinálhatsz tesztet, de még az se biztos, hogy kimutatja. A használati utasítás szerint már kimutatná, de ez a hcg szintedtől és a teszt érzékenységétől függ. Előbb csinálni pénzkidobás, idegőrlés.
2009. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Célszerű megvárni, legalábbis én megvárnám. Mi nem sokáig próbálkoztunk, csupán négy hónapig, ötödikre jött össze és az első két hónapban voltunk annyira türelmetlenek, hogy a mensi előtt teszteltem. Nagy csalódás volt, ráadásul ráadásul nem is egyszer, mert mensi előtt egy nappal szomorúak voltunk, hogy negatív lett, aztán meg ugyanúgy bíztunk benne, hogy van baba, csak korábban teszteltünk, majd következő nap megjött és akkor ismét csalódtunk, már bőgtem is. Következő hónapban ismét.

Akkor megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek, ha késik a mensim, így is tettük, az első késésnél legközelebb már pozitív lett a teszt.

Nem veszítesz sokat, ha tesztelsz, pár száz forintot, de ha nincs baba, akkor szerintem nagyobb a csalódás, ha korábban tesztel az ember, vagyis kétszeres.

2009. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!