Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen juttatást kap az...

Milyen juttatást kap az akinek csak 100 ledolgozott munkanapja van és terhes? Kap egyáltalán? Mennyi az anyasági támogatás összege?

Figyelt kérdés
Kimaradtam a suliból és most közmunkán vagyok. Sajna egyenlőre még nem vagyok terhes.
2009. márc. 3. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak GYES.
2009. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Családi pótlék: 12.200 Ft (egyedülálló esetében: 13.700 Ft)

GYES: 28.500 Ft

Egyszeri anyasági: 64.125 Ft (ennek feltétele, hogy legalább 4szer terhesgondozáson kell részt venni, koraszülés esetében 1szer)

2009. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem vagy terhes, honnan tudod, hogy csak 100 napod lesz addig?

Inkább igyekezz bejelentett munkát találnod, mert különben csak gyest és cspt fogsz kapni.

Táppénzt nem!

És úgy tudom, az anyasági támogatáshoz is kell bejelentett munkaviszony. (de erre nem esküszöm meg)

2009. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!