Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor kell ultrahangra...

Hányszor kell ultrahangra járni? Milyen időközönként? Egyéntől függ? /gondolok itt a veszélyeztetettekre/ Kinek illik a páromon kívül először elmondani a jó hírt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta 1-szer jártam, de ha nincs fogadott orvosod akkor 4 kötelező van. Én a férjem után a szüleimnek mondtam el.
2009. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen, 18-20 hét körül,( ez változó, hol, mikor csinálják), aztán 28 hetesen, majd a 36.héten. Ez a hivatalos verzió, de van akinek többször nézik, nekem az elején nézték sűrűn, mert volt egy vetélésem, meg én ha vizsgálatra mentem akkor is kértem hogy nézzük meg babust.Szerintem ne azt nézzd, hogy kinek illik elmondani, hanem azt, hogy te kinek szeretnéd. Akit úgy érzel, hogy fontos, hogy tudja,annak mondd el.

Üdv: 40 hetes kismami

2009. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első, mikor elmész. Szoktak 7 hetesen csinálni, ha előbb voltál-nekem nem volt, csak utána a 12 hetes. Aztán a 18 hetes, majd 26, 32 és 38.

Mi is a közvetlen családnak mondtuk el, majd az egész világnak:-)

2009. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!