Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csaladi potlek-iskolaztatasi...

Csaladi potlek-iskolaztatasi tamogatas. Meddig jar hivatalosan csp, es hogy lehet iskolaztatasi tamogataskent megigenyelni?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, elso eves nappali tagozatos egyetemista. 2 kiskoru hugom van. A csaladi potlekot az egyetem megkezdese ota nem kapom, csak a hugaim kapnak utanam emelt osszeget (16ezer/honap).

Viszont most egy ismerosrol hallottam, hogy neki ugyan igy all a csaladja, corvinusra jar, elso eves, es kap iskolaztatasi tamogatast 20eves koraig, ami tulkepp egyenerteku a csp-vel.. Ez hogy mukodik? Hogy igenyelhetnem en is meg?


2011. ápr. 18. 19:19
 1/1 anonim válasza:
Szia!Ahelyileg illetékes gyámhatóság iletve önkormányzatnál lehet igényelni.De az illetékes Magyar Államkincstárnál is szoktak ezzel foglalkozni bár ök inkább családi pótlék ügyben tudnak segíteni.
2011. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!