Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az árvaellátást tárgyhóra...

Az árvaellátást tárgyhóra utalják vagy visszamenőleg?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban folyósították először, 3-án kaptam meg. Akkor mondták, hogy a márciusi is benne van. Ebben a hónapban viszont nem jött még semmi. Nem tudom, hogy azért, mert nem is jár, mert már a márciusit megkaptam, vagy még nem ért ide. A postán megkérdeztem, hogy hányadika körül szokták kihozni az árvaellátást, és nem tudtak válaszolni a kérdésre...
2011. ápr. 20. 14:39
 1/1 anonim válasza:

Szia


Árvaellátást tárgyhó minden hó Bankszámlára 10-12 között utalják , postán úgy kérdezd mikor hordják ki a nyuddijjat mivel , a nyugdijasokkal eggyütt utalják ezeket és viszi ki a Postás !


Szerintem vissza menóleg utalnak Juliusban kapod a Juniusit !


Remélem segithetem !

2012. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!