Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babázás mellett mennyi...

A babázás mellett mennyi időtök marad, hogy valami mlm rendszerű tevékenységet végezzetek? Ha csináltok valamit, akkor mit és mikor? Mennyire éri így meg, hogy nem tudtok teljes mértékben rákoncentrálni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. valaki avonnal foglalkozik de csak hétvégente tud utána járni, mert hétközben nincs, aki a babára vigyázzon stb...
2011. ápr. 21. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem éppen van időm, de eszembe sem jutna MLM-mel tölteni...
2011. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm avonozik, de megvan pl. a régi vevőköre is a munkahelyéről és így szinte ugyanannyit keres vele, mint a baba születése előtt.


Én is avonozok meg oriflame-mel is foglalkozom, annyi hasznunk mindig van rajta, hogy a saját dolgainkra nem kell költeni. Már régóta foglalkozom mindegyikkel, megvannak a rendszeres vásárlóim is, így túl sok időt nem vesz el tőlem, heti 2-3 órát foglalkozom vele kb.

2011. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Igazából olyan válaszok érdekelnének még, mint amit a második is írt!
2011. ápr. 21. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Én készségfejlesztő gyerekjátékokkal foglalkozom, kb. napi 1 órát szánok rá, kb. havi 20e a hasznom belőle. Nem ebből fogok meggazdagodni, de kiegészítésnek kiváló. Nemrég kezdtem, de eddig csupa jó tapasztalatom van róla, ha érdekel bővebben, írj privit!
2011. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!