Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Végeztek más tevékenységet...

Végeztek más tevékenységet szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olvasni, tévézni, telefonálni, netezni, beszélgetni valakivel, stb.
2010. márc. 4. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Miért ne?Bármit ami jólesik.Csak ne idegeskedj közben.

Jó szoptatást! :-D

2010. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én amíg hagyta, szinte kitakarítottam.....:)
2010. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Peeeersze! Én internetezek közben! Egyik karomban a fiam, a másikkal gépelek. :) De szinte minden szopinál muszáj valamit csinálnom: csokit eszek, olvasok, határidőnaplót írok, tévézek, teázok, almát rágcsálok, de volt már rá példa, hogy mézeskalácsot sütöttem közben. :)
2010. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én benne gyönyörködök, már 3 hónapja, nem tudok betelni vele.
2010. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Csak a babára kellene figyelni (!!!), de néha olvasok, esetleg halk tévé, de általában Őt nézem :) Beszélgetni csak ha nagyon fontos, de azt is röviden és halkan.

Én ezt olvastam, hogy így kellene: kizárólag a babára figyelni szoptatás alatt.

2010. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleinte igen. Amikor még 40-50 percet szopott. Akkor még nem is nagyon figyelt rám, én olvastam közben. De sajna erről hamar leszokott, kb. 4 hónapos korától már 10 perc és szalad.
2010. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a babóra kellene figyelni, meghittnek kéne lenni annak a pár percnek. Ehhez képest ha van nálunk valaki (anya, anyós) akkor beszélgetünk halkan, volt, hogy telefonáltam, de ez már nagyon gáz volt, szegény gyerkőc... lelkifurdalásom is volt miatta. Este a másik szobában megy a tv, tehát elég messze, a Barátok közt-et nézem. De mostanában nagy többségben csak gondolkozom, nézem a fiam, vagy van, hogy elalszunk :o)
2010. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 5-6 perc alatt lezavarta a szopit még újszülöttnek is, úgyhogy nem jutott időm unatkozni közben, így nem csináltam semmit közben :)
2010. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!