Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37. hétben milyen mértékben...

37. hétben milyen mértékben mutatott a ctg nálatok méh tevékenységet?

Figyelt kérdés
mennyire volt hullámos az ábra? mikor tudod h fájásod volt ha nem érzed és ez hogy látszódott a papiron?
2009. dec. 21. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam egyszer sem mutatott semmit.Mind a 7 papíromon egyenes a vonal. Soha egy jóslót nem éreztem. Szülés elötti napon volt az utolsó ctg-m, még akkor sem mutatott semmit. Másnap szüléskor már minden keményedésnél hatalmas görbe rajzolódott a papíron.
2009. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem teljesen egyenes volt a vonal,nem is volt fájásom.szüléskor aztán lettek hegyek.
2009. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem tiszta hullámos volt az egész..Utalhat ez arra hogy korábban fogok szülni?
2009. dec. 21. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 34. héten voltak hegyek, a dokim azt hitte, éppen szülök, de én nem éreztem semmit. Azóta viszont egyszer sem mutatott fájást, pedig hetente kétszer járok ctg-re.
2009. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök egyenes volt, alulról sem érte el a 20-ast. Ez így volt végig a 42. hétig. Betöltött 41. héttől naponta 2-t csináltak, és mindig tök egyenes volt, és a 20-as vonal alatt maradt. :(
2009. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37+2 napos vagyok. A CTG-n mindig vannak hullámaim. Már rá sem hederítek se én, se az orvosom. Majdcsak jönnek már az igazi, rendszeres összehőzódások.
2009. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!