Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10-11 éves gyerekek (gyerekeit...

10-11 éves gyerekek (gyerekeitek) mennyit mászkálnak egyedül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak úgy kint az utcán, haverokkal mennek ide-oda, messzebbre is.
2011. ápr. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én 10-11évesen kezdtem el haverokkal mászkálni fagyizni stb. Hétvégéken és nyáron délután mindig sétáltunk. Suliba is mindig egyedül mentem/jöttem 10-11évesen.
2011. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Hugom 13 eves, de nem nagyon szeretem ha egyedul maszkal.

Sajnos sokszor nem lehet leellenorizni, hogy tenyleg otthon van-e vagy mit csinal.

Anyuank dolgozik apukanknak uj csaladja van, noverunk masik varosban el en pedig masik orszagban.

11 evesen fenyes nappal delutan 4 kor szatir tamadta meg.Honapokig jart gyermek pszichologushoz, de ez sem rettenti sokszor el attol, hogy telen egyedul menjen pilateszre 6-7 orakor amikor mar sotet van.

Nyaron 2 honapot itt lesz nalunk, igy anyukam is nyugodtabb, hogy nem kallodik 2.5 honapon kereszetul az utcan napkozben es O is jol erzi majd magat.

2011. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 éves a lányom, de egyáltalán nem mászkál az utcán és haverokkal. Bőven ráér még erre szerintem. Egyelőre velünk jön, a két kisebb tesójával, járunk kirándulni, játszótérre, fagyizni, sétálni, erdőket járni, de felügyelet nélkül szerencsére nem járkál el sehová!
2011. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, a fiam is 11 éves, de nem ászkál egyedül, max bicajozik, elmegy a postára, közéertbe, szelekítvhez

Mi is együtt járunk játszóra, illetve az egyik ozstálytársával éa annak kisebb testvéreivel, emelllett kirándulunk, szoktak osztálytársai átjönni.

Fura mert vannak az oaztályban(negyedikes), akik 1-2 éve simán egyedül csámborognak, szinte egész nap, szüleik szarnak rá, merre járnak, de szerintem ez korai.

2011. ápr. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!