Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahoz hogyha az...

Mit szólnátok ahoz hogyha az Erzsébet név menő lenne? Hozzuk divatba!

Figyelt kérdés
16 vagyok és pont ezen az oldalon láttam egy kérdésnél hogy szinte mindenki szerint ronda de csak azé mondják mert kevés van belőlünk pezzeg a nikolett meg ilyesmiből tele van a padlás és szerintem ugyanolyan mint a többi név. Ha nem tudjátok mi legyen a gyerekeitek neve akkor nevezétek erzsinek(persze ha lány:), vagy ha átakarjátok nevezni magatokat akkor ERZSÉBET!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 21. 22:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

hát, csajok, tudjátok meg, hogy nemrég teszteltem pozitívat. ELőtte néztem a Jóban-rosszbant, irigyeltem Orsit a terhessége miatt. MIkor megtudtam, hogy Erzsikének akarták nevezni a gyereket... Hát, elment a kedvem a nosztalgiázástól!

Egyébként nálunk már van a családban Erzsébet:) A kocsinkat hívják így:))) BBE a rendszáma, Böbének szoktuk becézni:)

2011. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Az Erzsébet azért nem lesz most divatos név mert a legtöbb embernek a nagymamája, az öreg néni az utcában az óvónéni stb jut róla eszébe és senki se akar öreges nevet adni a gyerekének :) Tudom fura de nekem is öreg és régi névnek tűnik. Viszont angolul már nagyon szép, Elisabeth, és akkor lehet Lizi, Lisa, Lisbeth stb, amik szépek, csak sajnos magyarul nem cseng olyan jól.
2011. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Majd mikor már (bocs, de csúnyán írom) "kihalnak" az Erzsébet nevű nénik, ismerősök, boltos nénik, óvónénik,, mikor már nem lesz az emberek nagytöbbségének kihez kötni lehet hogy újra divatba jön (mondjuk 40 év mulva szerintem).Azzal nem értek egyet, hogy kevés lenne az összlakosság körében az Erzsébet, de a pocakomban levő 18 hetes magzatot én sem így fogom elnevezni, pedig az apai nagymamáját is így hívják.
2011. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon szép ez a fellángolás, d szeretném majd azt olvasni tőled kedves Kérdező mondjuk 10 év múlva, hogy a pocakodban levő kislányodat Erzsébetnek fogod nevezni, mert ez a név 16 éves korod óta nagyon tetszik neked. mert én is gondoltam sok mindent, hogy mikor és hogy szeretnék majd dolgokat, mikor még 16 voltam, most várom a második babánkat és nem azért adom azt a nevet, amit adok, mert azzal divatot szeretnék teremteni, vagy mert divatos. Ezt akkor pocakkal nagyon jól átgondolja az ember, mert annak a kis embernek az egész életére keresztet rakhatok egy rossz döntéssel.
2011. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, úgy látom legyőztek a Hannák, Villők, Emmák és más tucatnevű kislányok anyukái... Sajnálom, pedig szép név az Erzsébet.
2011. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Az, aki azért választja az Erzsébet nevet a kislányának, mert valamilyen okból tetszik neki, az nagyon szép gondolat, de azért, hogy teremtsünk divatot??

Mellesleg a kisfiam sem divatnevet kapott (Péter), és a pocakban levő kislányom leendő neve sincs a felsorolásodban...

2011. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Elösször:

Nem adnám ezt a nevet majd a gyerekemnek mert nem vagyok híve annak hogya családtagokról nevezgetünk el mert szerintem ciki,

Másodszor:

Most nem az a baj hogy nem láttam még ezen az oldalon olyan véleményt hogy mondjuk semleges de az tényleg gáz hogy mindenki lefikazza, most nem azt mondom hogy mondjátok azt hogy ez a világ legszebb neve hanem szeressétek meg valamennyire. Jó nekem is vénasszonyok jutnak eszembe de ezen változtatni lehetne...

2011. ápr. 22. 23:06
 18/23 A kérdező kommentje:
Most mondjatok olyan nevet ami szebb vagy rondább ez, szubjektív és az az emberek negy baja hogy nem csak a ruhákba követik a divatot(am én is), de még a nevekbe is(én pl szívesen adnék pl olyan nevet amiből kevés van),az én osztályomba van 3 alexandra szerintem ugyanolyan ronda név, vagy ugyanolyan szép. Meg ott van Sebestény Balázs fia Benett eddig azt se tudták az emberek hogy van ilyen név, most meg egy sztár így nevezte el a kölkét egyből menő és szép név lett.
2011. ápr. 22. 23:12
 19/23 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy téged miért zavar, hogy az anyukáknak mondjuk nem tetszik az Erzsébet név? Hát nem tetszik nekik ez van. Mondod, hogy milyen gáz, hogy mindenki csak fikázni tudja erre te meg olyat írsz, hogy nem adnád családtagod nevét a gyerekednek mert a ciki. Pont ugyanez a téma szerintem :)
2011. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"mindenki lefikazza"


Szerintem olvasd el megegyszer a valaszokat...

2011. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!