Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is járt úgy szülés után,...

Más is járt úgy szülés után, hogy már kora reggel (6-7 óra körül) fájt a gyomra az éhségtől?

Figyelt kérdés
Miután eszek elmúlik a fájdalom. De sose volt ilyen panaszom, csak azóta jelzi fájdalommal a gyomrom az éhséget, mióta szültem. Lehet, hogy orvoshoz kéne mennem? 3 hónapos baba anyukája.
2009. márc. 5. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első két-három hónapban én is tapasztaltam ilyet: olyan elemi erővel tört rám a farkaséhség, h' én is fájlaltam a gyomrom. Idővel elmúlt szerencsére. Én a szoptatásnak tudtam be, mivel elég sok energiát felhasznál a szervezet a tejtermeléshez.
2009. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a kórházban hajnali 3-kor is képes voltam enni, és a reggeliig még egyszer ettem..

Azóta is sokszor arra ébrdek, hogy éhes vagyok.

A szoptatás sok energiát elvisz, én töménytelen mennyiséget eszek, nassolok is, de nem hízok.

2009. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én éjjel nem ébredek fel arra, hogy éhes vagyok. A kisfiammal együtt átalusszuk az éjszakát. (Mikor még felébredt éjjel, megetettem stb. és én is ettem.)
2009. márc. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!