Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a honlapról és a képekről?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel ugyanezt a kérdést és közben sokat alakult a honlap.

A képek tetszenek?

Eléggé részletes a fotózás leírása?

Min változtatnátok?

Mennyit fizetnétek a fotósnak, ha házhoz menne, kb. 1 órát fotózna, az összes képet megkapnátok cd-n, 10 db-ot nyomtatva és retusálva?


2011. ápr. 25. 21:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 25. 21:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a betűtípus nem tetszik. Alig látom, alig bírom olvasni.

A képek szépek.

2011. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a honlap, és szépek a képek, de a betűtípust tényleg meg kellene változtatni, nagyon rosszul olvasható. De a szöveg amúgy jó, csak bosszantó, hogy ilyen nehéz olvasni.
2011. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszett a honlap, max.5000-et adnék a leírtakért.
2011. ápr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyesíráson még lehetne csiszolni bőven. Hiányoznak a vesszők, az "ausztráliai" kis betű stb. Sok a szóismétlés. A betűtípus katasztrófa, főleg úgy, hogy a kiemeltek óriásiak, a szöveg pedig összezsúfolt, alig olvasható.

Én még kibővíteném a leírtakat, nemcsak "sablon" szöveget használnék. Nem is raknám 1 lapra az összes leírást, hiszen a fényképek is külön "albumokban" vannak.

A háttér nekem túl snassz. Tennék átlátszó képet a háttérbe pl, persze úgy, hogy az az olvasást ne zavarja.

A képek nagyon szépek!

A kapcsolat menüpontnál érdemes úgy megcsinálni az e-mail címet, hogy link legyen és, ha rákattint az érdeklődő, egyből nyissa a levelezőt és írhasson is levelet. Ha ez így nem megy, legalább ne szóközökkel csináld, mert így nem lehet kimásolni. Értem én, hogy a spam miatt kell az ilyen formátum, de erre jó pl, ha kódot generáltatsz és azt kell beírni. Ha érdekel, keress meg, tudok segíteni!

2011. ápr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Szerintem szörnyűűűű!

Ha már fotózás a honlap témája, valahogy el is kellene adnod magad, de ezzel a honlappal nem fog menni. Semmi nem hívja fel a figyelmet arra, hogy remek fotós vagy ( ezt nem tudom). Ha az oldalra kattintok, egyből látnom kellene pár jól sikerült képet jól összeállított kompozícióban. Itt semmi nincs! Rosszak a színek, rossz a betűválasztás, rossz a bemutakozó szöveg, az oldalt megjelenő "cimkék" a téma választáshoz esetlenek, oda nem illőnek tűnnek.

Ne haragudj, nem megbánatni akarlak, csak őszintén leírtam a véleményem.

Nemrég volt az esküvőm, erre kerestem fotóst. Nálam sokat számított a honlap megjelenése is, az tükröz valami ízlést. Lehet, hogy nem olyat amit én kívánnék, de valamilyet mindenképp. Az, hogy milyen fotós valaki, a honlap alapján ad valami támpontot,hisz többek között ezért készült, de a Tiéd semmilyet. Legalább is nekem nem. Én mennék tovább.

Egy olyan szakmában mint a fotózás, fő dolog kell, hogy legyen a vizualitás! Itt olyanról szó nics!

A képek egy része tetszik, a másik nem, de ez ízlés dolga.


Sokat kell még javítanod szerintem, hogy valóban megnyerő és eladható legyen az oldal! Sok sikert!

2011. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Ausztráliai Canberrától X kilométerre születtem... mondat nem tetszik. Viccesnek vicces, csak sajnos más találta ki - és több helyen is fent van a neten, így slampossá válhat.

Inkább találj ki valami egyedit, minthogy mástól/másról másolj.


És, ha már fotózás, akkor vihetnél bele több színt, mert így a honlap egésze olyan szimpla, semmilyen. Nincs meg az az extra, hogy a külcsín után érdekeljen a tartalom is. Például a főoldali szövegdoboz simán lehetne más színű, vagy színátmenetes - sokkal jobban feldobná. :)


És még egy dologra figyelj! A SüniFotó feliratot nem elég .png formátumba elmentened - az én böngészőmben pl. így is teljesen pixeles az egész. Próbáld meg egy - a háttér színével megegyező - narancsszín háttérre ráírni, és a betűk széleit nagyon halványan belemosni a háttérbe - így megszüntetheted a problémát. :)


Bocsi, nem akartam nagyon belepofázni, meg okoskodni, vagy ilyesmi, csupán ezek az észrevételeim. :)

2011. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem is jó alapvetően. betűtípust szintén javaslom megváltoztatni. a főoldal szövegét vagy bővítsd ki vagy rendezd el és egy - két jól sikerült fénykép tényleg jó lenne a főoldalra. szerintem árakat is fel kellene tüntetni valahol.

én is honlapot gyártok a férjemnek, szörnyen nehéz. kitartás.

2011. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de több sebből vérzik a dolog szerintem is. Mint már írták (szöveg, háttér, betűk, zene..stb). Szerintem így néz ki egy profi oldal, amit az ember szívesen végignéz:

[link]

[link]

2011. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik. a honlap csúnya, a betűtípus olvashatatlan, a bemutatkozás uncsi és "lopott", a helyesírás gyatra, a portrék túlretusáltak, nem szépen világítottak, nem szépen vágottak, és még ezer olyan dolog, ami engem nem győzött meg. szerintem sokat kell még csiszolni az egészen. bocsi.
2011. máj. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!