Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Adamo hintát, hogy szállítj...

Az Adamo hintát, hogy szállítják? Nekünk kell otthon összecsomózni a kötelet egy leírás alapján? Van benne egy párna is, ha jól láttam a képekről? Valaki esetleg házilag készített már ilyen hintát?

Figyelt kérdés
Felénk nincs ilyen bolt, ahol árulják, nem tudom megnézni személyesen.
2010. okt. 8. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
össze van csomózva a tetejénél, de a hintát tartó csomókat (ami a hinta aljánál lesz), azt a leírás alapján Nektek kell otthon összecsomózni. Eltéveszteni nem lehet, meg vannak jelölve a szálak. Van benne egy vékony szivacs, igen.
2010. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 8. 10:36
 3/10 A kérdező kommentje:
És egy kicsit döntött, vagy vízszintesen vannak a rudak, a keret?
2010. okt. 8. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én megnéztem személyesen (szerencsére) és óriási nagyot csalódtam benne. Egyáltalán nem akkora, mint amekkorának a képen látszik. Nagyon kicsi!!! Szerencsére nem rendeltem meg, pedig nagyon meg akartam.
2010. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért biztos nem venném meg. Most keresgéltem és 6000-ért láttam, hogy valaki "hasonlót" kínál.
2010. okt. 8. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért a hasonló az nem ugyan az! Garancia, számla van hozzá? Az adamo a rugót és a kampót is adja ajándékba.

Én eredetit vettem és egyáltalán nem bántam meg.

2010. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én láttam egy "hasonlót" és nagyon silány utánzat volt, a kötele vékony kis madzag, biztos, hogy nem tenném bele a gyereket. Én az eredetit vettem és nem bántam meg. Most tíz hónapos a fiam, fekve is elfér benne, ha meg kényelmetlen neki, akkor kidugja a lábát a lyukakon. Később meg feljebb kell állítani a két hátsó kötelet és akkor már ül a hintában. A legjobb dolog, amit kitaláltak az a rugó, ami van hozzá, saját magát hintáztatja azzal. Biztos van jó minőségű másolat is, de nagyon meg kell nézni.
2010. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A neten pénzért adja a kiegészítőket, talán akcióba adja ajándékba. De 6000 nem 20000, meg milyen garancia kell hozzá, max a varrás engedheti el.
2010. okt. 8. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, én sajnáltam kiadni rá ennyi pénzt, így magam varrtam meg. Megszólalásig olyan lett mint az eredeti, sőt én az egészet dupla vastag vászonból készítettem. Kerestem a neten hozzá szabásmintát( van fent egy, de kicsit eltér a mérete), utána kölcsönkértem a szomszádunk eredeti darabját, azon is leméregettem mindent és ezek alapján csináltam meg. A rugót gumis kötéllel helyettesítettem. Hibátlan. Nemrég járt itt nálunk a barátnőm a két éves lányával. Szétugrálta magát, a hinta tökéletes volt neki is. A lányom most töltötte be a 7. hónapot, eddig hanyatt feküdt benne és javarészt aludt, de pár napja felfedezte, hogy fel tudja magát húzni ülésbe. Leeresztettük padló közelébe, hogy a lába elérje a talajt. Így rugózik, pörög, nagyokat csodálkozik, hogy ez mitől van. Még nem érti, hogy a lábacskáival lökdösi magát, de vigyorog nagyokat. :)

Egyszóval érdemes venni vagy varrni, kinek mi egyszerűbb. Nagyon klassz dolog. Még egy! Mikor már végképp nem tudok a lányommal mit kezdeni annyira nyűgös, ez a hinta akkor is beválik!

2010. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11:36-os, írtam neked privit.
2010. okt. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!