Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cserelgetsz babas forumokon...

Cserelgetsz babas forumokon ruhakat, kuponokat, minden egyebet?

Figyelt kérdés

Jo dolog ez?

Eddig nem csinaltam, de most gondolkodom rajta, mert van par olyan dolog, amit nem hasznalok, talan sohasem hasznaltam, de apro dolgok, hirdetni nem erdemes aukcios oldalakon, inkabb kupacban kirakni es valogasson aki szeretne.

Meglepodtem, hogy tobb forumon milyen komolyan megy ez a cserelgetes, szerintem meg indiai elefantot is lehet cserelni hollohazi porcelanra, ha sokaig kutakodunk.


Te csinalod ezt?

Tetszik?

Postazni sima levelkent postazol (gondolom, mert ugye itt nem nagy erteku dolgokrol van szo)? Nem szokott gond lenni a postaval?


2011. ápr. 29. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mindent csak újonnan veszek meg, ami nem kell az megy a padlásra vagy kidobom. Számomra megalázó volna, mivel jómódban élek, ezért egyértelmű hogy nem tetszik az egész.
2011. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem cserélgetek interneten, de turiba/bababizományiba eljárok, kár, hogy hamarabb nem fedeztem fel ezeket, mert sokat spóroltam volna a lányom ruháin a 15 hónap alatt....
2011. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsi, nem teged kerdeztelek.

Tudom am, hogy te ki vagy, belefutottam mar tobb valaszodba is. Par napja meg volt vagy kemeny 60%-od, eleg jol nyomod, ha mara mar csak ennyi maradt. :-D

Mindegy, vicces vagy.


Es ha egy piciket is nyitottabb lennel, meg ertelmesebb, akkor tudnad, hogy mirol kerdezek. Itt nem hasznalt cuccokrol van szo galambom.

Peldaul en sem elek "rossz modban" egyaltalan, epp ennek koszonheto, hogy sok mindenbol tobbet vettem, mint ami kell. Van olyan nem olcso babaollo keszletunk, ami ki sincs bontva a masodik gyerek utan sem, van olyan cipom, ami a labamon sem volt (dobozaban var a blokkal egyutt a nagy alkalomra, ami soha nem jon el, mert tavaly ota valtozott az izlesem), van olyan parfumom, amit soha nem hasznaltam meg egy csomo sminkcucc peldaul amit megvettem.

Nyilvan ha valaki nem el tul fenyesen az nem kolt feleslegesen.

Es nem, nincs szivem ezeket kidobni (a padlasra rakas ezeknel egyenlo a kukaval). Te biztosan frissgazdag vagy ha igy allsz hozza, vagy nem te szerezted a penzt, figyeld csak meg a kornyezetedben, hogy a tartosan jomoduak nem dobjak ki az ablakon a penzt, csak az akinek konnyen jon (es konnyen menni is fog, 10-20 evig, amig a fejostehen ki nem mulik).

Es igen, szerintem siman lehet talalni olyan dolgot, amire szivesen elcserelnem ezeket. :-)

2011. ápr. 29. 22:18
 4/11 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo!

Koszonom a valaszodat, hasznos volt.

2011. ápr. 29. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok! Azt hozzátenném, hogy azért nem vásárolok, cserélgetek interneten, mert szeretem megfogni pl. a babaruhát, az interneten ez nem kézzelfogható sajnos.
2011. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok friss gazdag, a férjem pedig nem fejőstehén, és annak ellenére hogy 500 millió van a bankszámláján nem kívánom hogy kimúljon, annak ellenére hogy ez mind az enyém és a gyerekeké lenne. Egyébként nem sértésnek szántam amit írtam, és fogalmam sincs ki volt az a 60 százalékos akiről beszélsz, mivel én eddig nem voltam soha 50 felett, de pont ez a legjobb. Rosszul állni a gy.k. - n, maximumon az életben. Melyik ér többet?
2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Én sem vagyok szegény, de az anyagi dolgaimat nem teregetném ki sohasem! Vagy nem igaz amit írsz, vagy egy nagyon beképzelt nő lehetsz, már bocsi!
2011. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: hagyjub, egyaltalan nem tudsz kommunikalni, apro erzeked sincs hozza, nem is ertem miert erolteted. Es most speciel tenyleg hazudsz, mert peldaul ennel a kerdesnel meg hatvanparszazalekos voltal, amikor a valaszaidat irtad, nyilvan ez mar nem latszik, mert ott is automatikusan megy le a szazalekod.

Teljesen nyilvanvalo, hogy van valamilyen problemad, nem csak online, hanem a valo eletben sem, mert egy normalis ember nem fordul ki ennyire onmagabol, ha irni kezd, marpedig ha ilyen vagy a valo eletben is, akkor egyaltalan nem vagy egeszseges mentalisan. Nem gond ez, csak inkabb befejeznem veled a beszelgetest diplomatikusan itt es most. Tovabbi minden jot!


Masodik valaszolo: ne irj neki egy sort sem, direkt ilyen, erre var, siman szetoffolja a kerdesemet. En is befejeztem ezzel.

2011. ápr. 29. 22:41
 9/11 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 29. 22:42
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülök hogy társalogtunk. Bár annál a kérdésnél is 47 százalékon voltam, mint most. De nem baj, én hazudok biztos. Mit csináljak, ha egyszer ennyi szabad időm van.
2011. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!