Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon a falra, tettetek ki...

Otthon a falra, tettetek ki képet a gyermeketekről?

Figyelt kérdés

A kanapé felett teljesen üres a fal, ide szeretnék képeket tenni a gyerekekről. A férjem szerint viszont hülyén néz ki, ha saját magunkkal rakjuk tele a falat. Pedig szép képek, most voltunk fotósnál, nagyon jók lettek, ezek közül raknék ki néhányat. Így, hogy nincs ott semmi teljesen üres a kanapé feletti fal, ráadásul fehér is. Szerintetek is hülyén nézne ki?

A szekrényen, polcokon van kint pár esküvős kép, az nem zavarrja, csak az, hogy a fal lesz tele a gyerekekkel.


2011. máj. 4. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, folyosóra,gyerekszobába,konyhába is...nagyon szeretem.
2011. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem nem néz ki hülyén, bár én nem a nappaliba tenném központi helyre.

Nálunk a folyosó fala volt végig telerakva képekkel. Szorosan egymás mellett, de eltolva kicsit. Az együtt töltött éveinkből szemezgetve a legjobbak. Meg a gyerekekről is kis pillanatképek. NAgyon klassz volt.

2011. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk vagy egy nagyobb kép a falon (A4-es méretű), mert ahol előhívattuk a képeket, volt egy olyan akció, hogy ha 5 db fotótasakot beviszel, akkor egy tetszőleges képről ingyen csinálnak egy ilyen nagyobbat.

Úgyhogy pont 1 hónapos korában készült róla egy nagyon aranyos kép, azt megcsináltattuk, és az van a falon - szintén a kanapé fölött!


Gondolom nem akarsz 10-20 képet felrakni a falra. 2-3 darab szerintem nem nézne ki hülyén egyáltalán! Lehet, hogy mi is rakunk még ki 1-2-őt!

2011. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* VAN egy nagyobb kép...
2011. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Müvészi kép ha lenne akkor azt tennék ki.


A köv. szobájukba egy- egy oldalra lesz róluk feketefehér kép és alatta a rajzaik.


most még nincs de montázst majd lesz kirakva ha lesz tesó.

2011. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kisnita ***** válasza:

Én készítettem képtartót (3 db-ot) lefestettem és abban vannak képek a kisfiamról. Elég kicsik, kb 9x13-as képek és egymás alatt van a három kép. A nagyszoba bejárata melletti falon vannak. Fehér falon biztos nagyon feltűnő lenne, de szerintem ez egyáltalán nem baj. Ha a férjedet zavarja, hogy ő is ott lenne a falon akkor válassz olyan képet amin csak a gyerek van egyedül.

De szerintem úgy jobban mutatna ha egy nagyobb képet tennél ki és nem több kicsit.

2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem a falra tettem ki, hanem polcra, komódra, zongorára, egyszóval nálunk is tele van a lakás a gyerekek képeivel. :)


A falra inkább szép grafikákat, rézmetszeteket teszek, a gyerekszobában pedig a gyerekek rajzait. :)

2011. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A falakon (két különböző helységeben- nappali és hálószoba) összesen 5 családi képünk van kinn:

- egy esküvői

- egy műtermi családi hármas

- egy a kislányunkról (1 évesen), szintén műtermi

- egy nagyított saját készítésű a kislányról félévesen

2011. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Illetve lemaradt még egy a kislányról.

(Bocsánat)

2011. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk három gyerek van. Vannak kint képek a konyhában a hűtőn, boyleren, hűtőmágnessel. A nappaliban van kint kb. 10 db kép róluk a falon, valamint a gyerekszobában is. Mind színes keretben. (rózsaszín, kék, zöld, ciklámen, sárga)
2011. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!