Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néha nincs elég türelmem a...

Néha nincs elég türelmem a babámhoz, és ezért nagyon szégyellem magam. Ha éreztetek így, mit tettetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szégyenkeztem:)

Figyelj, azért ne szórj hamut a fejedre, mindenki elfárad, ilyenkor aztán mindent képes pokolba kívánni, és a gyerekhez sincs türelme. El fog múlni, kicsi pihenés, egy óra kikapcsolódás, és újra tökéletes leszel:)

HAgyd a kicsit apára, nagyszülőkre, és irány egy mozi, vagy egy kávézó, vagy egy pláza, kinek mi a kikapcsolódás.

Nincs veled semmi gond, csak kicsit lemerültél:) És ha hazaérsz, ölelgesd meg a kicsit:)

2010. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt tudom ajánlani amit az első válaszolo írt! Pl. Szombat délelőtt hagyd apára a gyereket, és menj el akár csak kirakatokat nézegetni! Vagy egyedül este bevàsárolni! Bababörzére is elnézhetsz nézelődni vàsárolni! Barátnőket hívd át!
2010. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az elözöekkel.

Az én babám 1 hónapos és hasfájós így sokat sír. Hulla fáradt vagyok és néha én is türelmetlen vagyok, de szerencsére itthon van akire hagyhatom picit, és a férjemmel elmegyünk kikapcsolódni. Ez általában hétvégére esik, és iszonyúan feltöltödök töle és elmúlik a feszültség.

Próbáld ki, sokkal nyugodtabb leszel!:)

22/L

2010. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az enyém is 1 hónapos. :)

Sajnos a férjem sokat dolgozik, sokszor hétvégén is.

Felhívtam a barátnőmet, hogy ha tud, ma jöjjön el, és tehermentesítsen kicsit. No meg töltse fel a lelkemet! :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!