Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, vagy mit tettete...

Mit tennétek, vagy mit tettetek volna 17évesen?

Figyelt kérdés

Mit tennél ha egy nőgyógyászati vizsgálat során kiderülne, hogy 1év múlva kiveszik a méhedet és soha többet nem lehetne gyereked? 1éven belül teherbe kéne esned, és meg kéne szülnöd a gyereket. Ilyen esetben bevállalnád 17évesen a babát?


/Nem megtörtént eset, csak kicsit gondolkoztam aztán ilyenek jutottak eszembe.Én bevállalnám./


2010. dec. 24. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is bevállalnám, de Karácsonykor pozitívabb dolgok jussanak eszedbe!!!! Ennyire ne unatkozz kérlek!:)

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem most találtam ki :D


Neked is boldog karácsonyt.

2010. dec. 24. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én 17 vagyok és bevállalnám!Nem bírnám ki ha nem lehetne gyerekem egész életemben

Viszont csak akkor ha megvan az apuka jelölt is

Nekem az is adva lenne:)2 éve vagyok együtt a barátommal és ő is szeretne majd gyerekeket

2010. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
ez egy kicsit furcsa,mert ha egy év múlva kivennék a méhemet,akkor már biztos nem alkalmas arra,hogy kihordjak egy gyermeket,tehát ez csupán egy feltevés.Amúgy bevállalnám,ha ez lenne az egyetlen lehetőségem.
2010. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 17 évesen eszembe sem jutott a gyerek, akkor még semmiféle vágyat nem éreztem arra, hogy egyszer anya legyek. Nem szültem volna csak azért mert muszáj, inkább az örökbefogadást választottam volna később.
2010. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
lehet, h hülyén hangzik, de én ilyenek nélkül is bevállalnék egy babát... 18 vok, és már v 3 éve akarok babát, persze nem úgy, h próbálkoznék (partnerem sincs) de biztos, ha esetleg teherbe estem volna, még örültem is volna neki...
2010. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vállaltam volna akkor a gyereket! Én egyszer itt olvastam egy lányról aki igy járt.Megmondták neki,hogy kiveszik a méhét,s ez az utolsó lehetősége hogy gyereke legyen.(Nem biztos hogy itt de olvastam valahol...)
2010. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Love Girl válasza:

Hát 17 évesen nem hiszem hogy szülnék, meg szerintem a szüleim se örülnének neki, persze nagyon szeretem a kicsiket meg jól eljátszom velük, mikor babysitterkedek, és nagykoromban szeretnék gyerekeket! :)

Az is igaz, hogy nincs testvérem és mindig is egy hugicát akartam, akivel játszhatnék, de most mivel már nagyobb vagyok, ott az iskola, meg a többi dolog! :)

15L

2010. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és 2011-ben 17 éves leszek barátnőm meg 13 ha neki kötnék el petevezetékét csak örökbefogadot gyerekünk lenne vagy mielőtt a vezetéket lekötik essél teherbe és szüld meg bár nagykorua 18-20 évesk orodtol szüljél
2010. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem ilyen okbók kifolyólag de épp 17évesen estem teherbe (csodálatos baleset) természetesen megtartottam és a lehető legjobb döntést hoztam =)

ha az fent említett ok miatt nem lehetett volna babám akkor gőzerővel "rágyúrtam" volna egy picikére=)

2010. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!