Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Már majdnem 2 hónapja nem cserélik ki a babakocsink egyik részét, pedig garanciás!

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban lesz 2 hónapja, hogy írtam nekik, hogy csináljanak valamit, mert nem tudom használni.Azt írták küldenek egy új vázat,ezt Márciusra ígérték, de azóta semmi.Persze már kerestem őket, azt írták remélik megérkezik hamarosan(internetről rendeltük a kocsit, külföldről érkezik az alkatrész, azt hiszem Lengyelországból)

Viszont cserekocsit sem adtak és már tényleg alig lehet használni.

Októberig tart a garancia.Mit lehet csinálni azon túl, hogy rágom a fülüket?


2011. máj. 6. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelemhez fordulhatsz, de nem tudom fognak-e bármit tenni.

Annó mi is több mint 2 hónapot vártunk a Lengyelországból rendelt babakocsinkra. Soha többet nem csinálnék ilyet, inkább választanék más milyet egy másik boltban...

Milyen típusú kocsi? Mi a márkája?

2011. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A törvény azt írja elő, hogy a lehető legkevesebb problémát okozva kell orvosolni a problémát, de konkrét dátumot nem adnak meg. Tehát addig ülnek rajta, amíg akarnak. Annyit tehetsz, hogy megfenyegeted őket. Pl. ezt írhatnád: Felhívom a figyelmüket, ha ha egy héten belül nem lesz előrelépés a minőségi kifogásom ügyében, az NFH-tól fogok segítséget kérni a vitás ügy rendezése érdekében. Illetve célravezető lehet még a vezető megkeresése is. Sok sikert! Majd írd meg, hogy mi volt. Ja, és nézz utána a márka hivatalos oldalán a garanciális feltételeknek.
2011. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi nektek.Akkor írok egy határozottabb hangvételű levelet.

Amúgy nem rossza a kocsi, meg kedvesek voltak végig, nem is volt gond eddig, csak ez már picit zavaró....szóval nem akarom lehúzni őket, ezért nem írnám le a márkát.

2011. máj. 6. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Kunert a babakocsi? És nem a tikotiko-tól rendeltétek?
2011. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kunert...bocsi, nem akarom leírni, mert nem akarom lehúzni.Sokaknak bejön a kocsi, és így is elég nehéz megélni itthon, nem akarok rossz reklámot csinálni.
2011. máj. 6. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, semmi gond. Csak akkor írtam volna én is valamit. :-)
2011. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na jó, meggyőztél....baby merc...de tényleg nem rossz kocsi!!

mit akartál írni??:)

2011. máj. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!