Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ami sensitiv jo? Öblítő és...

Alinaaa kérdése:

Ami sensitiv jo? Öblítő és mosópor is?

Figyelt kérdés
Most fogom elkészíteni a ruhácskákat. Az első fiamnál lovela mosóport használtam(elég drága). egyszerű mosóporok, mondjuk folyékony márka nélküli nem jó? Mármint amire sensitiv van írva? Öblítőt, hogy használtatok?
2011. máj. 9. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pár hónapos koráig csak sensitive öblítőt és mosógélt használtam. Az öblítőt úgy ahogy mindig.
2011. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én lereszelt mosószappannal mosok,mert a gyerekeim közül ketten is viszketnek mindenféle mosóportól.Abszolút hipoallergén és környezetbarát.
2011. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dreft sensitive mosószert használtam sokáig kisfiam ruháihoz, Pennyben szokott lenni akcióban 1,5 literes 800-ért, de nem akcióban is olcsóbb valamivel, mint máshol. Öblítőt pedig fehér Lenort használtam.

Aztán annyira megszerettem ennek a párosításnak az illatát, hogy a mi ruháinkat is ezzel mostam egy ideig. :)

2011. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében akármilyen sensitiv mosópor megteszi. És öblítőt használtatok rögtön az elején is?

Bocsi a sok hülye kérdésért, de az első fiamnál a mosást az anyósom intézte:)-együtt laktunk.

Szeretnék beújítani. Meg nagyon szeretem az öblítő illatát:)

2011. máj. 9. 09:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Én használtam az elejétől kezdve öblítőt, és azért választottam ezeket, mert nagyon finom illatuk volt. Szerintem bármilyen sensitive megteszi.

Nagyon sokan viszont ecettel öblítenek pl, én viszont szintén imádom az öblítő illatát.

2011. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ecetes öblítést én is hallottam, de ki nem próbálnám, az öblítőknek jó illata van. Coccolino, silan, én ezeket használtam.
2011. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nálam az ecet kizárt. Nem bírom elviselni a szagát.

De az öblítő jó:)

Most volt egy baba illatú öblítőmintám, de nem sikerült eltalálnom az üzletben. Annyi különbség lehet az aloe verás sensitiv silan: mandulaolaj és olivaolaj(azt hiszem)között?

2011. máj. 9. 09:45
 8/16 A kérdező kommentje:
És mit szóltok, hogy inkább folyékony mint mosópor?
2011. máj. 9. 10:11
 9/16 A kérdező kommentje:
Anyagpelusokhoz is használtok öblítőt?
2011. máj. 9. 10:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Jobb a folyékony mint a por! Mert a por okozhat allergiát,mert nem oldódik fel teljesen és a ruha szálai közt marad.
2011. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!