Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki körül irna, mosopor...

Valaki körül irna, mosopor allergiának a tüneteit? Erintett anyukákra gondolok!

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk öblítő allergia volt, és fürdető is (Gabira). Elsőnek nagyon száraz lett a bőre, írt fel a doktornő testápolót, de nem igazán használt. Utána száraz foltok jelentek meg a bőrén. Ekkor jöttünk rá, hogy a Gabi fürdető és az öblítő volt a hibás (nem sensitív volt). Kaptunk fürdető kenőcsöt, használtam 1 hétig, utána váltottunk fürdetőt, és öblítőt is csak sensitívet vettem.
2011. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illatos mososzerre es oblitore allergias, pl. Ariel, Silan, stb. Azonnal kijon, ha erintkezik egy picit is az arca az oblitett, mosott ruhanemuvel, piros es szaraz lesz az arca. Kenocsit irtak ki ekcema ellene, illetve zsirozot, azzal mindig kenni kell, hogy ne legyen szaraz.
2011. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisfiamnak sulyosan ekcémás lett az arca, és napégés szerü foltok vannak a testén, száraz hámlo bör, sajnos nem diagnoztizáltak semmit, nagyon remélem, hogy az öblitö lesz a hibás, az öblitös ruhát hogyn mosta ki az elsö válaszolo anyuka, en ecettel átöblitettem elég ugy, vagy magas höfokon kell? A segitséget és a válaszokat köszönöm!!!
2011. okt. 22. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, amelett, hogy nem oblitozol vagy ecetet hasznalsz, le kell vinni az arcarol a gyulladast, ekcemat, szarazsagot. Erre kell a kenocs. Erdemes elmenni gyermek borgyogyaszhoz, pl. a Heim Pal Korhazba is akar.
2011. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már a fenistil teljesen rendbehozta, es 3 orvoshoz jártunk, de egyik se doagnosztizált pontosan, csak lezárták hogy allergia, kimostam a ruháit már 1 napja nem kapott fenistilt, de ugy látom jol van. Csak biztosra szerettem volna menni. Köszi a válaszokat!
2011. okt. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!