Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okozhat problémákat, ha a...

Okozhat problémákat, ha a szülők a babájuk jelenlétében szexelnek, mert a kiságya a szobájukban van?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről, és én személy szerint nem tartom valami értelmes dolognak, de kíváncsi vagyok a "szakavatottabbak" véleményére :-)
2011. máj. 9. 10:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván pár hónapos babánál nem okoz semmit, de nekem akkor is morbid. Én nem tudnék! Nem hiszem el,hogy nincs a lakásnak egy másik pontja, ahol meg lehetne oldani!
2011. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
1 áves kor felett már nem igen kéne,főleg ha nem alszik.
2011. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Tökéletesen egyetértek. Nekem is morbid még pár hónaposan is. De ha egy tizenéves felveti a gyakorin, hogy látta vagy hallotta a szüleit, nagyon kevés támogatást kap. A válaszolók leoltják, hogy ez egy természetes dolog, el kell fogadnia stb. Szóval ebből kiindulva én úgy érzem, hogy a mai társadalom már nem helyez erre akkora figyelmet.
2011. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Szép és okos gondolatok. De mi van akkor, ha az illető egy szobás lakásban lakik? Kiviszi a matracot a konyhába?

Nyilván ne akkor csináljátok, amikor ébren van a gyerek, de miért lenne káros ez egy babának?

2011. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én 5 éves koromig 1 szobában laktam a szüleimmel és szerintem kizárt, hogy addig kibírták volna... mostanában gondolkodtam el ezen igazából.
2011. máj. 9. 10:26
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Egy kis fantázia kell hozzá! Szexelni nem csak ágyban párnák közt lehet! Sógornőmék is pici lakásban laknak, mégis meg tudták oldani. Őket nem is nagyon izgatta fel,hogy egy méterre tőlük ott szuszog a pici!
2011. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy gondolom, hogy az első perctől sem kéne.

Az a kisbaba egy önálló személyiség.

Lehet, hogy alszik, de mégis csak van a szobában egy harmadik ember... Őt is és magatokat is tiszteljétek meg azzal, hogy életetek legintimebb mozzanatát kizárólag kettesben élvezitek.

Ha meg nem alszik, hiba azt gondolni, hogy úgysem tudja, mit lát... Pszichológusok szerint a kisbabák, kisgyerekek akkor is reagálnak az őket ért hatásokra, ha nem tudják, hogy mi is az, amit valójában látnak.

Egy egészséges szeretkezés közben olyan hangokat adunk és olyan mozdulatokat teszünk, ami a agresszivitás látszatát kelthetik, megijeszthetik a babát, ha esetleg közben felébredne...

Vonuljatok félre, szerintem.

Fürdőszoba, másik szoba, bármi, csak ne ELŐTTE. :)

2011. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 10:32! Tehát azt mondod, ha valaki muszájból közös szobában alszik a babával, akkor szexeljen állva a füriben, vagy a mosógépen, esetleg a konyhapulton? Nekem pont ez a morbid hozzáállás. Mert néha elmegy az ilyen extrémebb légyott, de néha azért jó az ágyban, párnák közt.

Amúgy én sokáig a szüleimmel egy szobában aludtam, nincsenek ilyen jellegű emlékeim, és határozottan egészséges a szexuális életem. Szerintem inkább a prüdéria káros a nevelésben.

2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Valamilyen szinten igazat adok az utolsónak. Bár nem hiszem, hogy a mozdulatok és a hangok nyomot hagynának egy néhány hónaposban vagy bármi, de igenis ő egy külön személyiség. Ahogy a szomszédot megtisztelem azzal, hogy nem előtte csinálom úgy őt is. Én így gondolom, nyilván más másképpen. Egyik sem elítélendő.
2011. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Alinaaa ***** válasza:
72%
Szerintem ha alszik nyugodtan, mindenki ismeri a saját gyerekét, hogy milyen mélyen tud aludni. Én anyósékkal laktam 2 évig, csak egy szobánk volt. Jobb lett volna ha az após meg anyós között csináljuk?:)
2011. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!