Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a munkát...

Hogyan oldanátok meg a munkát + gyereket ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy akkor a lányom szeptembertől megy bölcsibe.De ha minden igaz akkor én most találtam egy 8 órás melót.Apa is dolgozik és anyura sem lehet rábízni egész nyáron reggeltől estig.

A mai világban luxus lenne visszautasítani egy melót így valahogy meg kell oldani de nem tudom hogyan.

Ötletek?


2011. máj. 9. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

olcsó bébiszitter? (mondjuk egy rokon diáklány akinek jól jön nyári munkaként? )


ismerős anyuka,aki a sajátja mellé vállalja a tiéd is? persze nem ingyen

2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsödékben évközben is felveszik a gyereket, ha van hely. Beszélj a bölcsödevezetővel
2011. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na igen de itt nincs hely sajnos.

Diáklányra nem bíznám a gyerekem.

2011. máj. 9. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
A város jegyzőjének is lehet írni kérvényt ez ügyben. Szemét dolgo, de biztosan van olyan anyuka, aki GYES, GYED mellett horja bölcsibe a gyerekét - azt ki lehet tenni és a helyét odaadni a rászorulónkak.
2011. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!az miért szemét dolog ha valaki a gyes mellett bölcsibe adja a gyerekét?a gyes mellett is lehet dolgozni!
2011. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A GYES az egy jövedelem, amit azért kap(na) a szülő, hogy otthon legyen a gyerekkel. Én most konkrétan azokra gondoltam, akik GYES-en, GYED-en vannak a bölcsis gyerekkel, vagy annak kisebb testvérével, ennek allenére viszik a bölcsibe a gyereket. A környezetemben van gondozónő -és az én gyerekem is volt bölcsödés- így tapasztaltam, hogy a városomban az anyukák nagyrésze nem dolgozik (GYES,GYED, vagy csak munkanélküli), de a gyerek reggel hétkor már, délután négykor még a bölcsiben van. Az ilyenekre gondoltam, akik simán meg tudják oldani a gyerekfelügyeletet, nem azokra, akik dolgoznak a GYES mellett.
2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifizetni arra a pár hónapra a családi napközit, még ha kb. rá is megy a fizud. Szeptembertől már könnyebb lesz anyagilag, ill. a beszoktatás nagy részén is túl lesztek (a közösségváltás már nem annyira nehéz, mint az első beszoktatás). Amúgy ha anyukád nem nagyon terhelhető érdemes bébiszittert is keresni, mert az első időben sajnos garantált a folyamatos betegség, még a családi napköziben is. A rendes bölcsiben meg jönnek majd a durvább vírusok, bárányhimlő, skarlát, mumpsz, stb, szó szerint egyikből a másikba. Erre is számítani kell, tapasztalat sajnos :(
2011. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem utolsó jót írt. részben csanába be lehet adni, ha tényleg jó a meló, de valószínű, hogy így is úgy is Te vagy párod vagy a mamam otthon lesz vele betegség miatt.
2011. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!