Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tagja a Nagycsaládosok Egyesül...

Tagja a Nagycsaládosok Egyesületének? Miért éri meg annak lenni?

Figyelt kérdés
Látom, hogy vannak üzletek, amik kedvezményt adnak, de az nem feltétlenül éri meg az évi tagsági díjat.
2011. máj. 10. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én idén csatlakoztam a BESNE-hez, anyósom intézte és fizette.

Folyamatosan kapom tőlük email-ben az ajánlatokat: pl. kedvezményes koncert és színházjegyek (Budapesti Bábszínház: 400 Ft., a teljes ár 1200-1500), a csajszim már volt 3×. Akár ingyenes mozijegy (erről lecsúsztam). Zöldség, gyümölcs akcióról hír, van amikor nagy tételben tényleg megéri. Tagkártyával kedvezményes állatkerti belépő.

Hallottam már egy másik tagtól, hogy ők kaptak egy csomó lisztet, cukrot, tartós élelmiszert.

Sok a közös, ingyenes program.

Az üzletek listáját megnéztem, de 5-10% engedményért nem utaznám én sem át a várost.

2011. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6000.- az éves díj egy családnak (most emelték).

Vannak pályázatok, pl. energiatakarékosság miatt új mosógép... azért már megéri, nem? :D

Egyébként attól is függ, hol vagy helyileg, mert vannak közös programok is, nemcsak kedvezmények és adományok.

2011. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!