Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lejárt szavatosságú, persze...

Lejárt szavatosságú, persze bontatlan folyékony tápszert odaadnál még a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Most valahol nagyon jó áron van, mert nemsokára lejár. Viszont mire nálunk elfogyna, már nem lenne "szavatos". (Pár napról van szó.)
2011. máj. 12. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit vennék meg belőle, amennyi a szavatossági időn belül elfogy, a lejártat nem adnám oda!
2011. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Marmint a par nap azt jelenti, hogy csak par nap telne el a lejarati ido es az elfogyasztas kozott?

Igen, akkor odaadnam.

Ezek honapokra vannak tartositva (vagy meg tovabb, nem tudom).

Olyan nincs, hogyha mondjuk majus 20 van rajta szavatossagi idonek, akkor majus 20-an meg jo, 21-en mar nem. Par napig utana meg siman odaadnam. Mondjuk juniusban mar nem hiszem.

Bar meg nem voltam ilyen helyzetben, szoval mas helyett gondolkodni egyszerubb.

2011. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap még nem számit szerintem,vegyél kevesebbet.
2011. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár napig simán.

Pl. 1-jén gyártott dolgot, ami 5-én jár le, nem adnék oda 7-én, de ami hosszabb távú, ott belefér néhány nap.

2011. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!