Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy mentettek...

Anyukák, hogy mentettek vissza két gyerek mellet dolgozni nem féltetek nagyon mi lesz, hogy illeszkedtetek vissza? Vagy lesz e egyáltalán állásotok?

Figyelt kérdés
most megyek lassan vissza dolgozni de rettegek tőle.érettségim van csak semmi más meg egy német alapom ami semmit nem ér.meg egy év piacon árulás ahol eladó voltam de papírom nincs róla.plusz még két gyerek hát nem hinném,hogy bárhova felvennének.húúú olyan butának érzem magam.és nagyon félek,hogy sehova nem fogok kelleni.
2011. máj. 13. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szerencsém van,mert visszavettek a régi helyemre,megtartották a helyemet.

Nekem inkább az okoz fejtörést,hogy mikor ki menjen a bölcsibe,oviba,ki vigye őket,apával váltjuk egymást,éjszakára is járunk,12 órázunk,hétvégén,ünnepnapokon is dolgozunk,így még nehezebb,de 1 gyerekkel is ment,gondolom kettővel is fog,csak bele kell jönnünk.

Van egy naptáram,amibe csak a gyerekek dolgait írom,eléggé tele vannak a lapok:)

Tegnap éjjel mentem először dolgozni,furcsa volt,hogy nem én fektetem le őket:)!

2011. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is így vagyok.

Főiskola után terhes lettem, nem dolgoztam még sehol és nem is igazán értek semmihez.Néha csak úgy érzem hogy csak gyerek nyelven tudok beszélni.El kellene végezni egy tanfolyamot amivel megyek is valamire.De mit?????

Bele sem merek gondolni.Kimondom hogy van két kicsi gyerekem és vége!

2011. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!