Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekesek Ti mennyi családi...

3 gyerekesek Ti mennyi családi pótlékot kaptok? Anyagilag jobban megéri mintha 2 gyerek lenne?

Figyelt kérdés

Így elmehetek főállásu anyának? Az konkrétan milyen összeget takar?Fel tudna világosítani valaki ezzel kapcsolatban hogy ez hogy működik?

Ha a tgyásom 97 ezer akkor ehhez viszonyítva mennyi összeget kapnék kb?


Mindenkinek kösznöm előre is!!!


2011. nov. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

2 gyrek utáni csp: 26600 összesen

3 gyrek utáni csp: 48000


főállású anyság, mint a gyes, fix összeg (br 28500) nettó 25650

ha lejár a gyes, azután lehet kérni és a legkisebb iskolás koráig jár, ha jól tudom

vagyis az összbevétel 73650, nem tudom elég karcsú:-(((


nem hiszem, hoyg elmennék főállásúanyának, inkább vissza dolgozni

2011. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát,ilyen T.gyás mellett csak akkor lennék főállású anya,ha a párom keresete és az a 73 elég lenne ahhoz,hogy itthon maradhassak a 3 gyermekkel. - a helyedben.
2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

gyakorlatilag így 25650 lenne fizud, ha bárhova elmész valahova dolgozni, azért ez "kicsivel több lenne", acsp mag úgyis jár.

Szóval otthon maradni és ebből élni:-(((((

2011. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legkisebb gyerek 3 éves korától 8 éves koráig jár a gyet, valamennyit lehet mellette dolgozni is.


Ez a jobban megéri-e... hát eléggé érzékeny kérdés. Ha van egy jól kereső férjed, aki min. br. 490eFt-ot keres, akkor a teljes 3 gyerekes családi adókedvezményt igénybe tudjátok venni, onnan jön még 99eFt havonta.

2011. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszaitokat lányok !!!


Hááát főállású anya nem leszek akkor az tuti:DDDDDD

2011. nov. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!