Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lesz a gyerek ha egész...

Milyen lesz a gyerek ha egész kiskorátol huszonéves koráig a szülők szidják ütik verik és beszámoltatják mindenről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több fajta személyiség is kialakulhat náluk:

-nulla önbizalom,alkalmatlanságérzés ,egy életre negatív életszemlélet

-agresszív,tovább viszi a tanultakat

-bebizonyítja,hogy másképp is lehet és pélamutatóan él

2011. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

A családunkban volt: a gyerekek volt,hogy 10 ezret loptak ki az anyjuk pénztárcájából,de volt olyan időszak is,hogy a csipszes zacsiba belepisiltek,össze kötötték és a szekrény mögé dobták,az epret a szoba falára kenték....

A legnagyobb gyerek most 19 éves... szerencsére a korának megfelelően viselkedik-eljár,barátnőzik,nem lop már,mondhatni,hogy benőtt a feje lágya... Általános iskolás kora óta jó tanuló volt,a középiskolában volt 1 éve amikor sokat lógott.

Szintén a családban volt egy másik részről,hogy 1 testvérpárnak- fiúk- nehéz körülmények közt kellett lenniük. Lett pót apjuk, de az anyjuk így is "a ku... any.d mit csinálsz??!!" nem sajnálta. Na,az ő két fia... az idősebbik még elmegy (jó sok szódával), ő dolgozik,igaz el is csinálja a pénzt... a kisebbik meg ... inkább hagyjuk! A pót apa elvette a fiúk anyját,lett egy közös lányuk,az anyjuk őt nem veri,mert hát "anyuci pici lánya" csak a szavait nem válogatja meg "a kur.. any.d hogy gondolod??!"...

2011. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló alternatívájába kapaszkodva: csak azért is megmutatom, hogy nem vagyok olyan mint azok akik így bántak velem. Egészséges, gyermekét tisztelő ember lett belőlem. Remélem tudtam segíteni!
2011. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Király,hogy leírom mit tapasztaltam a saját családunkban,és ezért lepontoznak... Kösz szépen! Aranyos!! Így válaszoljon az ember egy kérdésre!!

(25 vagyok anyuka vagyok, nem én vertem és anyáztam a saját gyerekeimet!-és nem is engem vertek,csak családon belül láttam nem egyszer ezeket!)

2011. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak!

Én sem értem a lepontozásod ezért most nyomtam neked zöld kezecskét!

A 3. Válaszoló vagyok szintén édesanya 9 hét múlva 2x-en is

2011. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen,Aranyos vagy!!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!:-)

2011. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Neked is minden jót kívánok!

2011. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!