Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyek a legjobb baratnomn...

Mit vigyek a legjobb baratnomnek ajandekba? 13 hetes pocis.

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom babat var, 13 hetes. Annyira izgalomba vagyok!!!! Sajnos kulfoldon vagyok de husvetra hazautazom. Persze vinnek a babanak meg neki is egy kis ajandekot. A tanacsotokat szeretnem kerni. Talatam egy ugy nevezett emlek tarolo kapcsulat amin rajzfilm figurak vannak. Egy dobozka ami a kovetkezoket tartalmazza:

Picike album a baba kepenek

Kez es labnyom megorokito

Suly es meret adat tarolo

Kis boritekok az apro dolgoknak

Pici baba naplo

Kis konyv a baba elso rajzaival ha majd nagyobb lesz

Egy kis tarolo doboz szinten megorokiteni valamit


Kuldom a linket is hatha megtudjatok nyitni, kb igy nez ki:


[link]


Nem akarok olyan dolgokat venni amit mindenki vesz neki. Vettem par darab aranyos kis bebi ruhat meg egy nagyon pici cipocsket csak valami kulonlegessel szeretnem meglepni amivel mas nem. Igy erre gondoltam. Veloemenyeteket szeretnem, hogy vegyem-e meg vagy inkabb vegyek megtobb babaruhat, cumit vagy egyebb babadolgot ami hasznosabb. Tudom, hogy az en baratnom mar tobb mint 20 eve es nekem kene tudnom mit szeret. :) De baba ugyben tenleg nagyon bena vagyok. :(

Elore is koszonok minden valaszt.


2009. márc. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik! Én is inkább az egyedi dolgokat részesíteném előnyben. Ha teheted, ilyennel lepd meg, biztos, hogy örülni fog neki!
2009. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon jó ötlet,én örülnék neki
2009. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismamaruhát nyárra? Ennek biztos hasznát venné.
2009. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ennek az emléktárolónak nagyon örülnék, nem is láttam még ilyet. Szerintem ez nagyon jó ötlet, különleges, személyes és örök emlék marad.
2009. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez nagyon aranyos, én is örülnék neki! + angliában annyi cuki és márkás babarucit lehet kapni, annak is biztos nagyon fog örülni!

Üdv: 28 hetes kismama

2009. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Sokat segitettetek! Korul fogok nezni meg a hetvegen kismama ruci ugyben is es megveszem a tarolot. :) Igen, talatam aranyos babarucikat is. Feheret vettem neki meg sargat mert meg nem tudjak a nemet. Nyaron is megyek majd haza augusztus korul akkorra talan mar tudni fogom milyen szinu rucikat vigyek. :) Jajj annyira koszonom lanyok, hogy ennyien valaszoltatok! Mindenkinek boldog babavarast es akinek meg mar megvan a baba annak jo babazast kivanok! A tervezoknek meg pozitiv tesztet!
2009. márc. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!