Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen baratno az aki eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen baratno az aki eddig a legjobb baratnomnek vallotta magat es most elvette a pasimat es raadasul a pasim is azert van vele hogy engem mergesitsen (mert megcsaltam, de nagyon megbantam)?

Figyelt kérdés
de ezt o nem veszi eszre...es nagyon ugy tunik hogy mar ugy banik vele mintha szeretne,1evet jartunk es ez most nagyon faj nekem hogy a volt legjobb baratnom igy csinal velem,es raadasul most a volt pasimat is annyira ellenem uszitotta hogy hallani sem akar rollam meg bocsanatot sem tudok kerni ..........mindent ami ram emlekeztet kitorult(kepekete smseket szamomat es mindent amivel eddig ram emlekezett)vajon meg szeret es ha igen hogy tudjam viszakapni nagyon megvaltozott es oriasit csalodtam benne nem gondoltam hogy ennyire meg tud utalni es azzal jar akit eddig a legjobban utalt.....roviden ennyi kerlek segitsetek irjatokkkkkkkkkkkkk elore is kossszi
2008. aug. 6. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát vágjál vissza..jelentkezek a pozícióra :D
2008. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a szerelme és a győlület között nagyon kicsi a határ. És könnyen egyik átcsaphat a másikba. Ha valaminek hatására (itt konkrétan arra gondolok, hogy megcsaltad) téged megutál, azt aki eddig utált, most megszerethet. Nagyo hibáztál akkor, amikor megcsaltad és azzal is, hogy nem beszéltétek meg rendesen. Mostmár felesleges bármit is csinálnod, soha nem lesz olyan, mint régen volt. Felejtsd el, ő is ezt teszi. Te is keress valaki mást.
2008. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ő nem is a barátnőd.Én is voltam hasonló helyzetbe.Csak akkor még a legjobb barátnőm eggyütt volt a pasijával amikor a pasija próbálkozott nálam.Jól nézett ki meg tetszett is de nem foglalkoztam vele mert nem akartam hogy egy pasi miatt tönkremenjen a barátságunk.A barátnőm tudta hogy engem környékez de később a pasit dobta mert nem volt hűséges megcsalta egy másik csajjal és a barátságunk is megmaradt.

Szerintem hagyd a picsába a volt pasidat és az "állítólagos" barátnődet.Ha tényleg igazi barátnőd lenne akkor nem csapta volna le a kezedről a pasidat.Ne foglalkozz velük.Keress magadnak egy másik pasit.

2008. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a csaj egy szemét lozyo lehet! Annyira utálom az ilyen csajokat! A kétszinüség, a pofatlanság tetőfoka!!! Hogy lehet valaki ennyire szemét! Amugy a pasiról hát az az igazság,hogy nem akarlak elkeseriteni de sztem már soha nem lesz olyan mint régen és elhiszem hogy megbántad de sajnos már késő és sokan jártak sztem még igy, de sajnos későre gondolkodtál már! A srác sztem nem fog megbocsájtani neked már csak azért is mert mindenkinek van büszkesége! Sajnos a becsületedet eljátszodtad ezzel nála és azt bizony nehéz vissza szerezni,főleg ha ellenségeddel barátkozik jobban mondva ha jol értettem akkor járnak! Ő ha elcsavarta a fejét akkor sztem nem arra fog törekedni hogy kibéküljetek,(mert sztem azzal elveszitené őt)hanem inkább ellened forditja! Ez a logikus! Szerintem jobb ha elfelesjted őt,tudom nehéz lesz, de igy lesz jobb,mert hanem csak szenvedni fogsz és az nem éri meg, tudod szerintem nem érdemli meg egy pasi sem hogy sirjunk és szenvedjünk miattuk! Nem érdemli meg senki hogy sirjunk miatta, de aki megérdemli az nem sirat meg!!! Remélem sikerül elfeledni!!! Sok szerencsét az életben!!!
2008. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az elso kommentelonek............h irjon az emailcimemre vagy vegyen fel yahonnnnnnn timcsibella@yahoo.com
2008. aug. 9. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
A pasid a barátnőd miatt hagyott ott téged??mert ha igen az jelenti azt hogy elvette tőled...vagy mér akarsz bocsánatot kérni?szerinmtem majd az idő megold mindent és esetleg még jóba lesztek de nem biztos hogy ebben az esetben is van második esély...
2008. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

sztem + a csávó még mindig szeret, de egy ien csalódást nem ért túl, h megcsaltad. a bosszú édes, féltékennyé akar tenni, és a reakciót, h utána áhitozol<--- pont ezt várta!!!

sztem hagyd, ez már egy vesztett csata.

2008. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!