Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha csak a nagyobbik gyermeked...

Ha csak a nagyobbik gyermeked beteg, akkor hogyan oldod meg, hogy elvidd orvoshoz? Viszed a kicsit is?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye kérdés, mert a muszáj, az bizony nagy úr :)

Csak hátha van vmi tippetek, mert eddig szinte mindig egyszerre voltak betegek és nagyon örülnék, ha most nem szedne össze valamit még a kicsi is.

A nagy csak lázas volt 1 napig, azon kívül semmi baja, de az oviba kell az igazolás a mai napról, meg hát holnap mennek az állatkertbe és jó lenne tudni, hogy valóban jól van-e.

Köszi!


2011. máj. 16. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok. Minden alkalommal 3-an megyünk orvoshoz. De ha az egyik nem beteg, nem szokott a rendelőben összeszedni semmit, sokszor volt már ilyen. Nálunk 12-ig van doki, 11 fele mindig üres vagy 1-2 gyerek van csak, olyankor megyünk. már kitapasztaltam.
2011. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos nálunk kiszámíthatatlan, főleg a hétfő, mert ilyenkor vannak a legtöbben. Volt már, hogy fél9-kor senki nem volt és volt, hogy 11-kor tele volt a rendelő :(

8-12-ig rendel ma a doki, bejelentkezni viszont csak az előző rendelési idő alatt lehetett volna, ááááá!

Nekem ráérne holnap délután is levinni, de holnap délelőtt mennek az állatkertbe, amit már nagyon vár, hetek óta ezt emlegeti, pedig idén voltunk már együtt :)

2011. máj. 16. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Fontos az ovinak az igazolás?????? Nálunk a 6 éveseket kötelezik csak rá. Az én 4 évesemtől egyszer se kérték, mindig kapott de nem adtam oda
2011. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy most nem kérnék, mivel nem az oviban lett lázas, hanem hétvégén, de én nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy nincs semmi komoly és nyugodtan mehet holnap az állatkertbe.


Apósom otthon van (egy telken élünk), de ő annyira idióta, simán kimegy cigizni a házból és bent hagyja egyedül a 1,5 éves kicsit, meg a késeket, öngyújtót stb. is mindig elől hagyja, így rá nem hagynám, inkább kockáztatok :(

2011. máj. 16. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kénytelen vagyok vinni mindkét gyereket, hiába csak az egyiknek van baja. Annyi, hogy ilyenkor le szoktam előtte telefonálni, hogy mi a szitu, és általában előre szoktak venni emiatt (nehogy az egészséges gyereknek is baja legyen).
2011. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok mindkettőt vinni. Egyébként se tiltom őket ilyenkor se egymástól. Együtt játszanak, tehát legalább 80% az esélye, hogy elkapja a nagyobb is. Ha olyanok a körülmények (jó idő van, annyira azért nem beteg a kicsi stb) akkor én bemegyek sorszámot húzni, és amíg sorra nem kerülünk kint játszunk, sétálgatunk a levegőn.
2011. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszáj vagyok vinni. De úgy szoktam megoldani, ha sokan vannak a váróban, inkább az épület előtt várok a gyerekekkel, és megkérdezem, ki a 2-vel előttem levő. Akkor megyek be, amikor ő kijön az épületből.
2011. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia,

én vagy a fertőző váróba megyek be, és ott várom ki a sort, vagy ahogy előttem már írták, addig kint várunk. vagy odatelefonálok, hogy meddig érhetek oda, és a legvégére megyek a rendelésnek.

2011. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!