Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megszűnik a tankötelezettségem...

Megszűnik a tankötelezettségem? Mi lesz a TB-mel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, mivel nem találtam rá nagyon választ....

júniustól megszűnik a tanulmányi viszonyom..Ilyenkor mi lesz a Tb-mel? nekem kell fizetnem? 27 hetes terhes vagyok...Mikor kell igényelnem a szükséges támogatásokat?


2011. máj. 16. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Magyar Államkincstárhoz kell először menned.
2011. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól írta az előttem lévő.Mikor lejár vagy előtte pár nappal menj el a Magyar Államkincstárhoz és kérj csekkeket.Nekem 3 éve 4500ft volot havonta,de már biztos több.Nem tudom milyen az anyagi helyzeted de én bementem(mondták kérdezzek rá)az önkormányzathoz hogy terhes vok és hogy van-e lehetőség tb-támogatást kérnem.De annyira minimális összegnek kell lennie a jövedelmeteknem hogy szerintem senki nem kap ilyen támogatást...de egy próbát megér
2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyibe is menj el szerintem, hátha ki tudnak kölcsönözni, alkalmi munkára. Bár nem lesz 185napod, de a plusz pénz nem árt.
2011. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

45 napig passzív jogon is jár!

tehát megszűnik a tanulói viszonyod , még 45 napig biztosítva vagy.


mikorra vagy kiírva???


iratkozz be valahova , ott akkor kapod azonnal és biztosítva vagy, majd kiiratkozol, gyesen meg az állam fizeti. ezt szépen ki tudod játszani.

2011. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!