Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerkőcötöknek mikor vették...

Gyerkőcötöknek mikor vették ki valamelyik manduláját? Hány évesen és miért?

Figyelt kérdés
Hogy viselte a műtétet és a lábadozást???
2011. máj. 16. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
14 éves korában, mert sokszor volt mandulagyulladása, és állítólag a szívét veszélyeztette. Jobban megviselte, mint a kisgyerekeket...
2011. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöméknek kb. 2,5 éves volt a fia, amikor kivették.

Gyakran fordult elő, hogy szólt a kisfiúnak, és ha háttal volt neki, nem figyelt. Azt hitték, hogy csak nagyon belemerült a játékba. Egyszer megfázott, elvitték orvoshoz, és közölte a doktornő, hogy a gyerek gyakorlatilag félig süket. Nem sokkal később kivették a manduláját, és utána rendesen hallott.

2011. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátaim 3.5 éves ikerlányainak 1 hónapja vették ki a mandulákat. Nekik is azért,mert nem hallottak rendesen.
2011. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyfiam 22 hónapos volt,amikor kivették az orrmanduláját,már másnap szaladgálni akart:),a pici 2,5 éves,jövő hónapban megyünk a műtétre,mert állandóan be van dagadva az orrmandulája,sokat beteg és nagyon orrhangon beszél.

2011. máj. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

8 éves voltam amikor kivették mind3 mandulámat. Orrhangon beszéltem sokat betegeskedtem, de mióta kivették... allergiás vagyok és asztmás

Ez saját tapasztalat, de szerintem ez egyéntől függ, hogy milyen következményekkel járhat.

2011. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!