Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél éves gyerkőcötöknek...

Két és fél éves gyerkőcötöknek mit adtok inni?

Figyelt kérdés
Az én babócám teljesen rá van kattanva a kamilla teára, persze nem csinálom neki erősre, szinte alig van színe és cukor is csak nagyon kevés van benne. De tudom, hogy hosszú távon nem jó. Milyen fajta gyerekitalt, teát adtok ti a gyerkőcötöknek?
2011. szept. 20. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Leginkább vizet iszik :)

Teából vannak a különböző ízű gyümölcsteák (nem gyümölcs ízesítésű feketeteák!). A vörös tea (rooibos) is több ízesítéssel létezik. Valamint a naturlandnak is van különböző ízesítésű teája (Pl. gránátalma-csipkebogyó,vörösáfonya-echinácia /remélem jól írom/) Ezek finomak, még cukrot sem kell belerakni.

2011. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
két éves,és csak a vizet issza meg
2011. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a nagynak főztem a teát, mert a vizet SOHA nem itta meg. Kész őrület. kicsi vizet kapott, ha itta, ha nem. Úgyhogy tea, víz, tej, kakaó is mehet már. Van, aki a Macikávét is szereti.
2011. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves fiam szintén vizet iszik.
2011. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyrészt víz, de csinálok mindennap egy kancsó csipkebogyó-hársfa teát, azt is isznak a tesóval.Néha veszek csak rostos üdítőt, de van házi meggyszörpöm és bodza szörpöm, azt is szeretik.
2011. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek, sok ötletet adtatok!
2011. szept. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!