Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahol a szülők hálószobája...

Ahol a szülők hálószobája egyben nappali is! Hogy oldjátok meg? Hogy van kialakítva?

Figyelt kérdés
2 szobánk van, most együtt vagyunk 2,5 hós babánkkal az eddigi hálónkban, de az az ő gyerekszobája lesz. Mi átköltözünk a nappaliba a nyár végén. Olyan más, furi lesz, hogy nem lesz nappali többé. Az igazság az, hogy reggel beágyazok, de az ágynemű az ágyunkon marad. Ezt most majd nem tehetem meg, mert akkor "szalad a lakás" kinézete lesz. Tudom, más kisebb helyen él, de érdekel kinél hogy vannak a bútorok.
2011. máj. 20. 14:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kinyitható kanapém van, nagyon kényelmes szerintem. Reggel beágyazok, összecsukom, és máris nem úgy néz ki, mint egy hálószoba.
2011. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

14.07-nek

Tudnál nekem privibe képet küldeni? Nagyon kíváncsi vagyok rá :) Nagyon tetszenek a galériák, de nekünk is csak 265 a belmagasság. Hogy oldottátok meg? Milyen magasságon van a galéria?

2011. máj. 23. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!