Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vegyünk még...

Szerintetek vegyünk még babakocsit vagy már hagyjuk?

Figyelt kérdés

Fél éves koráig mindenhová kocsival mentünk,szerette is.

Akkor azonban elkezdtünk babaklubba járni,akkor vettünk egy Mei tait.Azóta azzal megyünk mindenhová s élvezi alszik benne stb...nem nehéz de mindig megkapjuk nagyiktól(főleg az egyik dédi) h igenis kellene babakocsizni.. S multkor próbáltuk de nincs el benne. Ezek után ti vennétek(akár megfordítós karú kocsit)Egyébként 13hós kiscsajról van szó. 7-8kiló között van,75cm volt utoljára.szivesen utazik a Mt-ben:)


2011. máj. 21. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vennék,inkább kölcsönkérnék egyet...kipróbálni.
2011. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Én egy könnyű sportot mindenképpen vennék, mert eljön majd az idő, mikor nem bírod majd el.

Azon kívül ő is rájöhet majd, hogy jobb a kocsiban, a kislányom nemrég szokott vissza rá két hónap kitartó gyaloglás után. A babakocsi akár három éves koráig jó lehet, gondolj bele, ha nagyobb útra mentek, búcsúba vagy akárhová, ha kifárad, cipelni kell. Egy három éves pedig már nem fér el az MTben :)

2011. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Multkor beraktam egy kicsit(amig felvettem a cipőm s ordított) egyébként 15-20kilóig jó a MT. Egyébként Budapestiek vagyunk s sokat utazunk pesten belül. Mondjuk nagyiméknál sincs lift s oda felvinni babakocsiban.. az van vagy 3-4 panel emelet..
2011. máj. 21. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem kell a babakocsi, ha már elmúlt 1 éves.

Jó a meitai, gondolom már a hátadra kötöd. Ha eddig megvoltál babakocsi nélkül, akkor most már ne vegyél.

Ha meg hirtelen úgy érzed, hogy kell a babakocsi, akkor vegyél egy nagyon könnyű nem ledönthető ülésest, ezek kb 5ezer ft-ba kerülnek.

2011. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem már ne kell babakocsi. A mei tai teljesen oké.
2011. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én hátra,párom még előre köti.(nem tudom rávenni h tegye hátra). Mondjuk amikor tudom hogy nyafika,meg alvi idő van(du 2kor) akkor előre kötöm fel s akkor elalsik benne.

Csipőre nem megy egyszerűen,meg asszimetrikusnak érzem magam tőle..

2011. máj. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!