Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hívtak már fel titeket, hogy...

Hívtak már fel titeket, hogy nyertetek egy x összegű egészséggel kapcsolatos ajándékot és szedj össze 3-4 embert, akikkel meg kell hallgatnod egy kis termékbemutatót hogy azután átadhassák az ajándékot?

Figyelt kérdés
Mennyire átverés?
2011. máj. 24. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nővéremet hívták fel, mert ők eleve jártak termékbemutatóra a férjével és vásároltak is. Elmondták neki a telefonba, hogy mikor és hol lesz az a termékbemutató, ahol az ajándékot megkapják, aztán a végén a termékbemutató is elmaradt és nem is szóltak nekik, csak akkor tudták meg amikor elmentek a helyszínre és nem volt ott semmi. Bár lehet attól, hogy Te megkapod!!!
2011. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyukámat hívták, hogy házhoz szállítják, csak legyen 3-4 felnőtt aki meghallgat egy 30 perces termékbemutatót.
2011. máj. 24. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem rendszeresen zaklatnak ezzel a baromsággal, mindig elhajtom őket a fenébe. Ahányszor én már "nyertem"...
2011. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog!!!! szomszédot keresték meg ezzel, ő össze is szedte azt a pár embert. Sógornőm volt az egyik "összegereblyézett" ember. Eljöttek, tartottak 1 órás bemutatót a lábosaikról, fazekaikról, meg valami tisztítószerekről. Na az ajándék meg úgy van ha valaki rendel tőlük ( 300e-nél kezdődtek az edények), akkor kap egy fél edénykészletet, meg valami tisztítószert. Szóval szerintem/szerintünk hülyeség, nem is kicsit!!!
2011. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is hagyom, hogy elmondják a mondókájukat... "Köszönöm, kicsi gyerekeink vannak, nem tudunk menni sehová, hozzánk sem alkalmas jönni."


Egyszer állítólag én is nyertem Zepter edényt. Be kellett volna menni érte valahová, mondtam hétköznap lehetetlen átmennem a város másik felébe. Mondta a csaj, semmi gond, erre lakik, elhozza. Na, azóta is hozza...

2011. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, a végén kaptunk ajándékba egy flakon ócska mosogatószert, ami nemhogy a zsírt nem oldotta, de úszott a víz tetején. :(
2011. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

naponta 3-szor. Átverés, mert olcsó holmikat árulnak horror áron. Ha venni akarsz valamit menj be inkább egy megfelelő szakboltba és vedd meg ott, negyed áron. És a megspórolt pénzból tudsz még venni mellé egy ajándék mosogatót.

Bár terméktől függ. Mert ismerősőmnél voltak valami csodaporszívóval feltakarították az egész lakást, azt mondták fél évente elég egy ilyen nagy takarítás és fél milla csak a porszívó vagy mi. és mondta a csaj, oké akkor fél év múlva szervezzünk egy új bemutatót. úgyhogy ő évente-fél évente kitakarítattja a lakást flottul. ingyen.

2011. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!