Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havonta mennyibe kerül a...

Havonta mennyibe kerül a bölcsi? (kaja, benti cuccok, csoport pénz, ilyesmi. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsődénként változó

Nálunk:

*Napi 619 Ft az étkezés 619FTx22nap=13618FT

Minden hónapban tisztasági csomag:

*2 x 100 db-os papír zsebkendő

*2 tekercs WC papír

*1 csomag 700 dbos éttermi szalvéta


Fél évente egy tubus fogkrém és egy folyékony szappan.


Születésnapra, névnapra : sütemény, üditő


Farsang, anyáknapja, gyereknap, ballagás, fenyőünnep:

sütemény, üditő, lufi, dekorációs kellékek


Az önkormányzat nem vesz új játékokat, ágyneműt, textilpelust, előkét, tehát azt is a szülők dobják össze.


És ami lemaradt, ha nem szobatiszta a gyermeked, akkor még annyi pelenka, amennyi kell neki, mert azt is saját magadnak viszed be.


Na lehet számolni, az állam szerint ingyenes!

2011. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bp, VIII. kerület:

Kaja kb. 400 Ft/nap,de kerületi állandó lakosoknak az önk. fizeti

Benti cuccok: 1 csomag pzs, 1 csomag szalvéta, 1 csomag popsitrölő

Alkalmanként: tiszttószer, folyékonyszappan, fogkém (én 3 havonta viszek)

Csoportpénz: nincs

Nálunk ennyi, plusz kapnak télen a gyerekek benti overált, tehát ezt sem kell vinni. Adnak ágyneműt a délutáni alváshoz.

Csak a váltóruhát kell még vinni és a pelust.

2011. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

csak a térítési díjat kell fizetni(kaja napi 5X)

Megyénént változó,nekünk 10.ezer forint.havonta kell szalvéta,zsepi,wcpapir.Meg heti egyszer gyümölcsnapra 2 szem gyümölcs(alma,banán,kivi.

2011. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem semmi milyen eltérések vannak!

Mi az a gyümölcsnap?Csak egy héten egyszer kapnak gyümit?

2011. máj. 24. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nálunk csak akkor van gyümölcs, ha a szülők visznek be.

2011. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A negyedikes fiamnak 438ft/nap a térítési dja a suliban (3x eszik), mivel SNI-s a felét fizetem.

Drágább a bölcsi, mint a suli??


Lányom szeptemberben megy bölcsibe, kíváncsi leszek itt mennyi lesz (BP,Kispest)

2011. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pécs: Most emelték, 650 Ft körül naponta. Napi 5 étkezés, tízóraira és ebéd után minden nap van gyümölcs. Havonta egy csomag szalvéta és papírzsepi. Pelenkát, popsitörlőt, ágyneműt, ruhát nekünk kell vinni.Csoportpénz: a szülők döntik el mennyi legyen, nálunk 3000 Ft az idei évre. Ebből kaptak húsvétra és gyereknapra ajándékot és a csoport új kinti játékokat.
2011. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ágyneműt is vinni kell?Kezdek lehidalni!

Gyümölcs csak akkor ha a szülők visznek?Kész vagyok!

2011. máj. 24. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Pest megyei kisváros:

- 375 ft/nap a kaja (reggeli, ebéd, uzsi. tízórai nincs külön, csak ivólé, de szoktunk bevinni kekszet-nápolyit-házisütit kb havi 1 csomaggal/tálcával)

- gyümölcsöt szoktunk vinni heti 1x pár szemet, ezen kívül is van minden nap alma, vagy téli időszakban néha banán/mandarin, és heti 1-2x befőttféle.

- Havi egy csomag szalvéta és 100-as zsepi, ha szobatiszta a gyerek akkor wc papír is, ha még pelusos, akkor saját használatra pelus+törlő+krém.

- én vittem be lázcsillapító szirupot is szükség esetére, mert amúgy kúpoznak és én azt nem akarom neki. Ezenkívül arckrémet is vittem mert elég érzékeny bőrű + naptejet

- csoportpént nincs

- névnap/szülinapkor üdítő-süti


benti cipő, udvaros cipő (nekünk azért van udvaros külön, mert nem akarom, hogy az utcainak motorzza le az orrát), váltóruha van a szekrényben: bugyik, zoknik, 2 rövidnaci, 2 póló, hosszú ujjú póló (mackónadrág, pulcsi stb hűvösebb időre). Ezenkívül van egy kis hátizsákja, reggel abban szokta vinni a cumiját meg az alvósállatkát. Napközben a szekrényében van, és ha rajzolnak/alkotnak valamit akkor abba gyűjti és így tuti hazakerül a remekmű :-)

- kellett egy üzenőfüzet is, de nincs megszabva miylen,a miénk egy sima 45 ft-os mezei vonalas füzet :-)

2011. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én zalai anyuka vagyok és ahogy olvastam a válaszokat,nagyot néztem,tényleg milyen eltérések vannak a bölcsödék közt,aszerint,melyik hol van!Mi is most készülünk augusztustól a bölcsibe kislányommal,remélem fel is vesznek minket.Amiket tudok infókat:leendő bölcsinkben nem kell gyümit vinni a szülőknek,az élelmezésvezető rendezi,ő rendeli.A kajadijat sajna még nem tudom,de ha találkozok egyik ismerőssel,akinek a fia odajár,rákérdezek tőle.Tisztasági csomagot nekünk is kell bevinni,meg csereruha,cserecipő,ilyenek.Ágyneműt ott adnak,de pizsit nem kell bevinni.Pelust ugyanúgy itt is vinni kell+hozzá a kellékeket.Csoportpénzről nem tudok.

Igazából én is amennyit lehet,informálódtam már,de az lesz az igazi,ha felvesznek minket és az első szülőin elmond majd mindent a bölcsi vezetője.

2011. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!