Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valahol most akciós...

Van valahol most akciós pelenka? Nagyon jó lenne, mert fogytán a pelus, és a pénz is! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:54
 1/10 anonim válasza:
Hát,mennyire kevés a pénz?az sajna mindig kevés!na,de ha van a közeledben penny market,akkor ott 50 db kerül 2190-be.ezt tudom ajánlani én is ezt szoktam venni.bár ez a maxi ára!de a mini is ennyi azt hiszem és abban talán több is van!remélem segítettem!:)
2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Múlt héten vettem a tescó-ban, most nem akciós, de szerintem akkor is a tescos a legolcsóbb.
2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
DM-ben kuponnal a legolcsóbb, ja és nem teszkós.
2011. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Àusia Centerben mindig akciós :D
2011. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tisztazzunk valamit!

A tescoert nem vagyok oda, de a zold szinu tescos pelus egyaltalan nem rossz, sot! Egy fokkal nem rosszabb mint pl a dm-es babylove. Mi ezeket hasznaljuk felvaltva a pampers es huggies pelusokkal. Egyik sem rosszabb, mitn a masik.


Olcso pelenka:

en irtam, hogy hol szoktam venni.

Viszont kb harom hete elfelejtettem venni es mar nem volt kedvem beszaladni a varosba, igy beugrottam a melletunk levo kisebb haztartasi boltba. Tudtam, hogy arulnak ott zsakos pelenkat, de nem mertem eddig venni.

Megneztem oket es meglepve lattam, hogy ezek egy az egyben azok a pelenkak, amiket eddig hasznaltam: zold tescos, babylove, van benne pampers es meg 1-2 fajta, amit nem ismerek, de ugyanolyan minoseguek. Gumis derek, legatereszto anyag, nem nejlonos csoda. TEljesen jo nedvszivo betet.

Ezek masodosztalyuak, ami annyit tesz, hogy hibas nincs benne, viszont van amelyik meg van gyurodve egy kicsit. Ezek itt 25-28 forintba kerulnek (junior meret, a kisebb gondolom olcsobb).

Es vettem elso osztalyu pelenkat is, az pedig egy az egyben dm-es babylove volt, 33 forint/darab. Amikor kombinalom a dm-es kuponokat a maximalis kedvezmenyert akkor 35 forintra jon ki egy darab, szoval igy meg olcsobb. Es ezeknek viszont semmi bajuk, egy gyurott sem volt benne, mind teljesen jo.

Azota mar tobb ilyen kisebb boltban (bababolt, 100 forintos bolt) lattam ilyen zsakos pelenkat. Kicsit merges vagyok magamra, hogy erre korabban nem jottem ra, mert nekem ket pelenkasom van egyszerre, szoval havi 15-20 ezret koltottem csak pelenkara, pedig mindig lestem az akciokat is.

Ha van a kornyekeden ilyen bolt, akkor ajanlom, hogy probald ki. Egyszerre nem kell sokat venni, itt legalabbis par darabot is adnak el kulon-kulon.

2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg kérhetnél rokontól ajándékba pelust, hozzánk ha jön valaki és megkérdezi mit hozzon, mire van szükségünk mert nem akar kacatot venni, mindig azt mondjuk hogy pelust vegyenek mert arra mindig szükség van és így a mi pénztárcánkat is kíméljük kicsit. nekünk a tescos zöld nem vált be, de a libero se, ami jó volt az a huggies, de azt felénk nem kapni, amit használunk és szeretünk az a pampers, én is akcióban veszem, vagy dm kuponnal vagy ajándékba kérünk. nem tudom hol vannak mostanában akciók, így a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de ha megírod a méretet ami kell szívesen küldök pár darabot, ha az segít kihúzni hóvégéig.
2011. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kedves utolsó. Nagyon meghatódtam. Még soha senki,főleg nem egy ismeretlen idegen nem ajánlott fel nekem segítséget. Nem az volt a kérdésemmel a szándékom,hogy bárki ilyenformában segítsen,de nagyon jólesik!

Sajnos nagyon távol élnek a rokonain,nem is sűrűn jönnek. Az az igazság hogy 1évben ha egyszer. Így hónap vége felé,meg állandóan szorosra kell húzni azt a bizonyos"gatyamadzagot".

2011. jún. 24. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Örülök, hogy meg melengedhettem a szíved :). Az apró figyelmességek teszik jobbá a világot, legalábbis én így vélem, és tényleg szívesen segítek ha tudok.
2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi most az auchanban vettünk huggies pelust akciosan. Igy 35ft-ért vettük db-át. De mi is a zöld tescosat szoktuk venni. Zsákosat még nem mertünk venni,s most láttam elöször az auchanban.
2011. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dm-ben 2990 Ft a Huggies pelus, 25%-os kuponnal 2250, ha jól emlékszem.

Az Auchan-ban pedig 2890 Ft ugyanez, csak ott nincs 25% kedvezmény.

2011. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!