Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csoportos létszámleépítés...

A csoportos létszámleépítés (100 főből kb.20) rendes vagy rendkívüli felmondásnak számít? Terhesen táppénz alatt elküldhet a munkáltató? Van egy 2,5 éves kislányom is, miatta is védett vagyok elméletileg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesen csak próba idö alatt küldhet el. ìgy már a többin nem is kell aggódnod.
2011. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nem próbaidő, 16 éve dolgozok ott. Tavaly ősszel mentem vissza gyed után, decemberben jön a kistesó, és nemrég táppénzre vettek.
2011. máj. 24. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem küldhetnek el.

Nálunk is létszámleépítés volt, kb 200 főt küldtek el amikor a fiammal 3 hónapos terhes voltam 2008-ban. Én azóta is állományban vagyok, most a kistesóval.

2011. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!