Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha apa hazajön, akkor nincs...

Ha apa hazajön, akkor nincs pénz tesóra, ha kinn marad, akkor lehet tesó, de gyakorlatilag egyedül nevelném a 2 gyermeket, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Óriási dilemma..Szeretnénk testvért a lányunk mellé, de így hogyan? Párom külföldön dolgozik, hogy normális életet élhessünk, 2 havonta jön haza 1-2 hétre. Ha végleg hazajönne, akkor a magyar fizetés mellett 2 gyermeket nevelni óriási feladat lenne, nem biztos, hogy ki tudnánk jönni, kockáztatni nem akarnánk. Ha kinn marad, akkor nekem egyedül kéne nevelnem a 2 gyermeket, de segítségem nincs, mert a nagyszülők messze élnek. Mit lehet ilyenkor tenni? Párom még 4-5 évig nem szeretne hazajönni.
2011. máj. 26. 09:51
1 2
 11/15 poci-maci ***** válasza:
67%

Szia!

Nekünk nem volt miben gondolkodnunk csak ebben az egyben ha a párom kimegyen dolgozni külföldre!

Várandóságom alatt megszünt a mnkaviszonya itt magyarországon de kint meg le volt neki rendezve minden ahoz hogy dolgozhasson!

1hónapos volt a kicsi mikor kiment dolgozni azóta eltelt 4 hónap é s most jött először haza 1 hétre! (20 hónap van a 2 gyerek között)

Segítségem nem nagyon volt mivel a szüleim 25km re laknak és anyósomékhoz 1 héten 1x mentünk át!

A hét további napjaiban én voltam mindkettővel. E-mellett még a házio munka is ott volt. Vásárlás főzés takarítás gyereknevelés stb....

KI LEHET BÍRNI MEG LEHET OLDANI MINDENT CSAK AKARNI KELL!

Ezt neked kell eldönteni hogy bevállalod e vagy sem, a döntés a te kezedben van!

2011. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 poci-maci ***** válasza:
67%
bocsánat de elírtam nem 25 kmre hanem 250 kmre vannak
2011. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

nézd, azon, hogy két kicsi gyereket egyedül nevelnél nem fog sokat segíteni az, ha hazajön a párod. mivel gürizni fog, túlmunkázni így se - úgy se fogod látni. magyarán beképzelés, hogy család szempontból ideálisabb ha itthon van, sem segítséged, sem társaságod nem lenne több sokkal, mint most. tehát ebből a szempontból nyugodtan vállald a babát, de a párodnak emiatt nem kellene hazajönnie.

viszont ha hazajön a párod folyamatos lesz a feszültség az anyagiak miatt. folyamatos. és az bizony jobban szét tud zilálni egy kapcsolatot, mint a távollét.

2011. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Ki lehet bírni, de semmi értelme, ez a kapcsolat és család halála.
2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos vagy nem, de én is az utolsó válaszolóval értek egyet....

:(

2011. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!