Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idegesítő kérdések amiket...

Idegesítő kérdések amiket állandóan megkaptál kismamaként vagy a babáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már már idegesít, hogy folyton le "óriásbébizik" fiamat.

7hós múlt, 8,5 kg és kb 70 cm....rendszeresen másfél évesnek nézik, eleinte még nem zavart, de olyan sokan csodálkoznak,hogy ekkora...pedig ma már nem is számít olyan nagynak, ráadásul én 170 cm fölött vagyok, apa meg 180 fölött...ja és sokszor lánynak is nézik:)


2011. máj. 27. 10:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, hogy kislánynak nézik a kisfiamat, mert gyönyörű szép arca van, sok lányos szülő irigyli is. Hidd el ennél nagyobb dícséretet nem kaphat a kisfiad. Sokkal rosszabbul esne ha lányod lenne és rendszeresen "jajdeszépkisfiúznák"

Légy rá büszke, hogy szép erős babád van.:)

2011. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 hónaposan 6,2 kg és 62 cm. Eleve nagy súllyal született. Ha nekünk mondják, hogy milyen nagy, akkor én azt szoktam mondani, hogy pontosan annyit hízik amennyit kell. Valójában tényleg így van, hiszen hetente 150 g hízás az optimális ebben az időszakban. Szóval én mindig azt szoktam mondani, hogy egyáltalán nem nagyobb mint amekkorának lennie kell. Eleve én és a párom is magasak vagyunk.

Szerintem te is nyugodtan megteheted, ezen nem sértődhet meg senki. Csak ép ésszel bele kellene gondolniuk, hogy ha a szülők magasak, nyilvánvaló, hogy a baba is...

Arra pedig hogy lánynak nézik, hát, én biztosan mondanám, hogy "fiú, de azt hiszem ez látszik is"

Én sem bírom az ilyen okoskodókat :)

2011. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én meg azt utálom, hogy állandóan kisfiúnak nézik talpig rózsaszínben, aztán, mikor közlöm, hogy kislány, akkor megjegyzik, hogy azért gondolták, hogy kisfiú, mert nincs túl sok haja. (fülbevalója még nincs, majd egy évesen rakatom be neki) 10 hónapos. Azért már egyre ritkábban fordul elő, hogy lefiúzzák. Nagyon szép kis pofija van, mindenki dícséri, hogy milyen szép. De a szép babákat nem kislánynak szokták nézni? Én értem, hogy nem néz ki kislányosnak az arca, általában egy rövidhajú pici baba még se kislányos, se kisfiús, de könyörgöm, rózsaszínben? Már mikor a kórházból hoztuk, akkor fiúnak nézték, mert almazöld hordozóban volt fehér rugiban és takaróban, egy óriási rózsaszín lufival (Its a girl ) felirattal...na jó, lehet nem mindenki érti a szöveget, mert ez angol, de az eset Angliában történt.
2011. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít ha nagyobbnak nézik a lányomat. Sőt nagyon büszke vagyok rá! Minden elfogultság nélkül,de úton,útfélen dicsérik milyen szép. Az emberek odavannak,mikor elkezd nekik pápázni,integetni. Csak olyan ruhákat kapok rá ami 3év felettieknek való. 14hónaposan sűrű sötét haja van,és már a nyakáig ér. 12kg és 85cm. Amúgy 4950grammal született.

Légy rá te is nagyon büszke,és ne foglalkozz ilyenekkel!

2011. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Engem egy dolog idegesit nagyon, amikor valaki masodik babat var es a neme ugyan az mint az elso gyereknek. Erre mindenki lesajnalja. :O tegnap nagyon kiakadtam mert egy kedves baratom bejelentette, hogy varja a masodik kislanyat, mire az egyik mellettunk levo kolega. Juj, na nem baj a harmadik majd fiu lesz. Mi meg csak nagy kikerekedett szemekkel neztunk, hogy miiii vaaan? Ki mondta, hogy baj? Az apuka tok orul neki, odavolt az oromtol. Minek a fenenk hiszi mindenki, hogy ez ekkora baj. Na, engem az ilyen beszolasok, kommentek total kiakasztanak. :)

Azert, hogy lanynak nezik a babadat tenleg legyel buszke. :) Emiatt ne aggodj. Az en kisfiam meg nagyon picuri a korahoz kepest. 16 honapos lesz lassan es 9-12 honapos kornak megfelelo ruhakat hord. En 171 vagyok, a ferjem meg 183. :) Ugyhogy nem tudjuk miert ilyen kis torpe de majd megno. :)) Meg van ideje.

2011. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
50%

mikor a boltban megkérdik h hol találtam a babát ?

rendszerint azt mondom h a játékosztályon a bal felső polcon -.-


és h a lányomat még rózsaszínben is fiúnak nézték és a fiamat meg folyton lánynak


és utálom h az összes öreg és középkorú nő visít ha meglát egy babát nem csak az enyémet hanem úgy egyáltalán és gügyögnek meg ki akarják venni a kocsiból stb...


meg azt h szopik még ?

egyáltalán mi köze hozzá egy idegennek?

2011. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Lányom csupa rózsaszínben, babakocsi detto, fülbevaló hatalmas haj és megkérdezik hogykisfiú???áááááááááááá falnak tudnék mászni!!


Kedvencem, kb 1 hónapos lehetett a lányom folyton azzal zaklattak,hogy jó kisbaba?-


Nekem is mindneki megcsodálja milyen szép, illetve a szemeit hatalmas gyönyörű kék szeme van. Ennek ellenére megjegyzik,hogy hatalmas baba(6 hós 8,2 kg és 69 cm). Pedig én picike vagyok 156 apa 176.De én büszke vagyok rá!!!

2011. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%

Így pocakosan a kedvenc kérdésem most a: Terveztétek?

Évek óta házasok vagyunk, van már egy kisfiunk. Mégis mit gondolnak?

2011. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes voltam, mindenki megkérdezte, hogy milyen nemű..?Én mondtam, hogy lány!Erre nagyon sokan el kezdtek sajnálni, hogy nem baj majd a következő!!!!!!De hát mi amúgy is lányt akartunk, és már elegem volt ebből a szoc gondolkodásból, hogy az első gyereknek fiúnak kell lenni...Nagyon idegesített!!!
2011. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%

Kedvenc kérdéseim:


Kismamaként:


- Fiú lesz vagy lány?

- Mi lesz a neve?

- Ha fiú lesz, ugye az apja nevét kapja?

- Mennyi van még?

- Egyben vagy még? (wáááááááááááá, ettől ki tudtam volna rohanni a világból)



Miután megszületett:


- Jó baba? (Neeeeeeeem, borzasztó rosssssz, vissza fogjuk vinni kicserélni.............wááááááá, hogy lehet ilyen hülyeséget kérnezni?!)

- Átalussza már az éjszakát? (nagylányom 3 évesen aludta át először)

- De szép kisfiú! (Talpig rózsaszínben, fodorban) Mondom: Kislány! Erre a néni: igen, olyan szép kislányos arca van!

- Fiú? Mondom: nem, kislány! De rövid a haja! Mert még nem nőtt meg. De nincs fülbevalója se! .....na, most erre mit mondjak, hogy ja bocs, igazad van, akkor tényleg fiú!

- Szopik?

- Szopik még?

- Mééég mindig szopik?

- Feláll, ül, mászik, sétál...stb. már?

- Szobatiszta már?

.

.

.

.

2011. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!