Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktál a pároddal az előző...

Szoktál a pároddal az előző barátjairól/barátnőiről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Vagy szoktatok beszélni neki az előző barátaitokról/barátnőitökről?
2011. júl. 10. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem szoktunk állandóan, de aki lényeges volt, vagy a mi kapcsolatunkat befolyásolta valahogyan egy emlék, arról persze hogy tud, sok mindent és én is viszont.
2011. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Főleg a kapcsolatunk elején igen, beszéltünk róluk. Mondjuk egyikünket sem zavarta a téma, másképp nyilván lapoztunk volna.


De érdekes és hasznos lehet tudni, hogy miért lett vége stb. Meg hogy hogy élte ő meg.

2011. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Régebben én hoztam szóba, de csak futólag, mivel idegesít a téma. Ö nem beszél róluk, mert egyiket sem szerette, nem tartja egyikkel sem a kapcsolatot, nincsenek fenn neki ismerösként sem. Innentöl fogva nem érdekel a dolog, feleslegesen nem hergelem magam...:)

Az én exeimet meg fele-fele arányban, ugyancsak néha. Ö az újításoknál érdeklödik, hogy ezzel vagy azzal csináltam-e már ezt meg azt. Én meg mérgemben említem meg, hogy "bezzeg Xy megcsinálná/nem mondana ilyet"... ezt utálja egyébként :D ja igen, meg hogy lehet, hogy a lányunk nem is töle van, hanem Xy-tól (egyébként tiszta férjem, de jó bosszantani), bár ezt nyílván nem veszi be.

Ennyi szó esik kb. róluk:)

2011. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, szoktunk, és én ismerem is két exbarátnőjét, és mondhatom, hogy jóban vagyok velük. Voltak nálunk már az új párjaikkal, mi is voltunk náluk látogatóban a gyerkőccel. Nem mondom, hogy sűrűn összejárunk, de párom előttem lévő exének pl. kölcsönadtam sok kismamaruhámat, meg a bébihordót is odaadtuk neki, szóval nem vagyunk ellenségek. Első időkben furi volt, mert úgy éreztem, féltékeny rám (miatta mentek szét párommal), de aztán helyrejöttek a dolgok, ahogy neki is lett új párja.


Az én exemmel nem találkozott párom, bár tervben volt, de aztán egyszer nem is olyan régen részegen szerelmet vallott nekem sms-ben, amit páromnak is elmondtam. Hááát, ő ettől nem volt boldog, így jobbnak láttam hanyagolni a dolgot. Azóta már megnősült, de nem hiszem, hogy velük találkoznánk édes négyesben. :)

2011. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Az még eszembe jutott, hogy sokan mondják azt, hogy perverz dolog ez, de ha egyszer ők tartják a kapcsolatot, nem haragban váltak el, akkor nekem miért lenne jó - ráadásul ok nélkül - féltékenykedni? Tudom, hogy már egyik csaj sem kellene neki, mindkettőnek gyereke van, boldog párkapcsolatban élnek, az egyiknek most megyünk majd az esküvőjükre is, meg vagyunk hívva családostól. :)

Szerintem ez hozzáállás kérdése - sokan kérdeznek engem, hogy nem zavar? Nem, egyáltalán nem zavar. Sok-sok évvel ezelőtt voltak együtt, soha nem lesz már köztük semmi, akkor én miért lennék ellenséges?

2011. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a közös gyerekük kapcsán elengedhetetlen. De kerüljük a témát, hogy ne befolyásolja az életünket.
2011. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk nincs, mert első szerelmei vagyunk egymásnak:)

Biztos, hogy nem szeretnék beszélgetni az ex-ekről.

2011. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, beszélgettünk ilyesmikről, hiszen a múltunk az életünk része, ezéltal váltunk olyanná, amilyenek most vagyunk.

Nem volt kellemetlen egyikünknek sem ezekről a dolgokról beszélni, és szerintem érdekes megtudni, hogy miként érzett akkor és mit gondol most mindezekről.

2011. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tabula rasa.

Ő az első pasim, akivel nincs kedvem megosztanom régi szerelmeimmel kapcsolatos dolgokat, és én sem vagyok kíváncsi az ő régi dolgaira.

Már szültem neki 2-t :-D...

2011. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de én szoktam kérdezni, ő pedig szivesen válaszol. Ha intimebbet kérdezek arra is, bármire. Engem egyes dolgok érdekelnek, ő pedig választ ad, viszont nem kérdez semmit sem.
2011. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!