Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugy nezel ki, mint egy Anya?...

Ugy nezel ki, mint egy Anya? Latszik rajtad, hogy van gyermeked? Vagy inkabb megdobbennek, ha elmondod?

Figyelt kérdés
Mitol nez ki valaki Anyanak akkor, ha a gyermekei a kozelben sincsenek?
2011. máj. 27. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mitől nézhet ki úgy, arra tipuspéldákat tudok csak mondani, ezeket és eze kkombinációittudom elképzelni ráutaló jelként: pl kilóg a szőrmók alvósállat a hátizsákjából; fura színvilágú, de láthatóan gyerekkéz alakotta barkácsékszert hord; egy csomag pelenkával vágtázik ki a boltból; egyszer láttam egy nőt, akinek a fehér blúzán hátul egy piszkos kis ujjacska nyoma látszott: egy édi kis szívecske...

ilyesmik.


Nekem egyébként 2.5 és 1 évesek a gyerekeim, és rendszeresen meglepődnek ennek hallatán-láttán a réglátott ismerősök...

2011. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Nem, akik csak látásból ismernek (pl. ahová ebédelni járok), megdöbbennek ha kiderül hogy gyerekeim vannak, met bár 38 vagyok, általában 28-29-nek néznek. Van, hogy el sem hiszik, hogy az enyémek, mert még színben sem passzolunk egymáshoz. :-)
2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mindig ledöbbennek!Hétvégén történt a következő: Anyósék átjöttek hozzánk unokázni, így mi Apával gyorsan elugrottuk bevásárolni és tankolni. Anyós megkért, hogy vegyek cigit. Na Én mentem be a benzinkútnál fizetni meg venni cigit, mert a bevásárlóközpontban mindig elfelejtjük, mert mi nem cigizünk, így nincs észben tartva a dolog. Erre a fiatal kis csaj személyit kért(!) tőlem, (jelenleg 25 éves vagyok). Ledöbbentem és mondtam, hogy mindjárt behozom a személyimet.


Régebbi eset, hogy még "fiatalka" koromban mikor nagyon ment a bulizás és igencsak korhatáros helyekre jártunk, soha de SOHA nem kérték el tőlem, bezzeg a velem lévő csajoktól mindig elkérték, sőt volt, hogy ez miatt nem engedték be őket, ezért máshová kellett mennünk bulizni!


Érdekesen változnak az évek és a tények/esetek!

2011. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudják akkor rólam sem mondják meg pláne úgy nem h a párom 9 évvel fiatalabb

és a poén h mégis öt nézik idősebnek :-))


amúgy 3 gyerköc van

2011. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4 kisgyerekem van, 34 vagyok de 25-nek néznek, a pláne az volt, mikor az orvosi rendelőben ültem mind a néggyel, és a várakozók elkezdtek sajnálkozni, hogy szegény au pair (bentlakásos bébiszitter) lány cipeli magával az összes gyereket az orvoshoz, hát milyen szülő és munkaadó az olyan, aki ezt hagyja? Hozzátartozik, hogy külföldön élünk és itt gyakori az au pairek alkalmazása. Néztek nagyot, mikor mondtam, hogy az enyémek. :))
2011. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

én 35vagyok két kisfiu anyukája.

két hete a benzinkúton tankoltam egyedül- és a benzinkutas fiu úgy csapta a szelet... komolyan röhögtem magamban rendesen. És csak úgy véletlenül elejtettem a családi képünket, felkapta, nézte... épp jött a másik kúthoz egy szőke csak BMW-vel, egyből mondta, hogy mehetek fizetni, neki dolga van!!

Hangosan nevettem- komolyan- olyan piros volt az arca!!

:) De azért aranyos volt!:))

2011. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apukáknál meglepőbb. Apa 24 volt, amikor születtem, és 27,amikor a tesóm született. Mesélte anya, hogy ő ment be a boltba, már terhes volt húgommal, és a pénztárnál pár szőke csaj rá akart nyomulni apukámra, bentről nézték, hogy "húú de jó pasi, menjünk oda", anya pedig röhögött és a csajok is csak néztek, amikor az én kezemet fogta és úgy ment oda apához :D Mondjuk elég égő lehetett nekik, nem gondolták , hogy épp a mögöttük álló férjét nézték ki :D Akkor a szüleim már 8 éve házasok voltak :D
2011. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem teljesen a kérdéshez kapcsolódik az írásom!


Kedves utolsó, mi is jártunk már így, azóta is annyit nevetek a történeten :)

Közös barátunkat (nő) látogattuk a munkahelyén (igen, ilyen hely, hogy beszélgethetünk kicsit) férjem picit előbb ért oda, tehát feleség és gyerek nélkül. Az egyik női munkatárs szólt a barátunknak, kacsintgatva, sejtelmesen mosolyogva, hogy: "egy nagyon szexi pasi keres....." Barátnőm már előre röhögött, mert várt vár minket, tudta, hogy az én férjem az a nagyon szexi pasi :) Pont megérkeztünk mi is, a csaj csak ámult-bámult, zavarban volt :) jaj, nagyon vicces volt :)


Egyébként rajtam sem különösebben látszik, vagyis most igen, mert újra babát várok, ezt nehéz rejtegetni :)

2011. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én biztos nem nézek ki úgy, mert mindig csodálkoznak azok, akik nem ismernek, és a beszélgetésből kiderül, hogy van egy majdnem négy éves fiam :)
2011. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként egyszer úgy jártam, hogy orvoshoz mentem, és egy idősebb néni elkezdett velem beszélgetni. Aztán valahogy szóba került, hogy van egy kisfiam, a néni meg annyira csodálkozott, hogy azt hittem, menten összeesik. Kérdezte, hogy hát mégis hány éves vagyok. Én meg visszakérdeztem, hogy szerinte mennyinek nézek ki, és azt mondta, hogy kb. 15-nek. Aha, akkor voltam 22 :)
2011. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!