Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeked melyik korszakára...

Gyermeked melyik korszakára emlékszel vissza a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden kornak megvan a maga szépsége, de mégis....??
2011. szept. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem 2-3 év közt a legcukibbak


Persze mindegyiknek meg van a maga szépsége

2011. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém most lesz 3, de asszem, én is az utóbbi egy évet imádtam a legeslegjobban :)) Beszél, és hát olyan aranyosakat mond. :))
2011. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van négy , de mind cuki volt de a leg jobb az a 3. 6 éves kora, most annyi de legalább lehet vele értelmesen komunikálni nem csak a hülyeségen töri a fejét!!
2011. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 3-4 hónapos kortól olyan 1-másfél éves korig tartó időszakot szeretem (három gyermekem van a legkisebb még csak 2 hós).

Mert eddigre elmúlik a hasfájás, beáll a szoptatás és a napirend (legalábbis nálunk így volt) lehet vinni már mindenfelé jól viseli, elnézelődik a hordiban, babakocsiban és már kedvesen vigyorog nevet másokra:)

Egy másfél éves korig kőszik, mászik, minden érdekli de még hallgat a jó szóra, el lehet terelni a figyelmét.

Másfél-2 éves korban jön a dackorszak, hiszti ezerrel, na ez nehezebb...

És azután még ami nagyon jó időszak az a 4-5 éves kor, értelmesen beszél, már nem hisztis, minden érdekli, lehet közös programokat csinálni, megtanulja mi az hogy VÁRNI 2 percet mondjuk...

2011. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
KÚSZIK akart lenni
2011. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a dackorszak ellenére a mostani időszakot szeretem a legjobban.

27 hónapos a fiam, irtózatosan hisztis (is tud lenni), de egy tündéri kisfiú. Rengeteget beszél, kérdez (ami ám egy picit zavar néha), imádom, hogy minden érdekli, hogy mindenbe be lehet vonni, hogy újra gyerek vagyok megint, de mégis az anyja. Imádom, ha bújik, szeretget, ha valami fáj hozzám rohan, ha reggel felkel álmos szemekkel áll az ágyam mellett és ébreszt engem is.


Ezen kívül azt az időszakot szerettem, mikor elindult a mozgásfejlődése. Imádtam nézni, ahogy ügyesedik, ahogy próbál kúszni, aztán mászni, ülni, állni és járni.

2011. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-16 éves korukig.

De igazából a 0. évtő végig.

2023. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!