Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortuszon átesett nők!...

Abortuszon átesett nők! Őszintén:Ha illegális lett volna, akkor is megtettétek volna (külföldön, illegálisan)?

Figyelt kérdés
Gyakori érv az abortusz legális volta mellett, hogy ha betiltják, akkor majd elmennek külföldre, meg megcsinálják illegálisan. Most nem vitát szeretnék nyitni(Nekem van határozott véleményem, de most nem fedem fel.), hanem felmérést csinálni, abortuszt valaha igénybe vett nőktől, őszintén, akkor is megtettétek volna, ha illegális Magyarországon?(Határon túli magyarok esetén ott, ahol laksz.) Morális állásfoglalást nem kérek senkitől, csak abortuszon átesett nőktől várok őszinte választ a megfogalmazott kérdésre.Névtelenül vagyunk, nyugodtan lehet írni, és minden a kérdésre vonatkozó választ felpontozok.
2011. máj. 28. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mindenféleképpen.
2011. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
biztos, hogy igen
2011. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2011. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen... sajnos így hozta a helyzet. Ha illegálissá tennék, akkor sokan otthon "maszekban" végeznék (orvosok) az abortuszt, amiből komoly gondok lehetnek, hiszen nem feltétlenül lennének meg a megfelelő eszközök, helyszín, stb. De az a nő, aki abortuszra akar menni, úgy is megoldaná valahogy.
2011. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is megtettem volna mindenféleképpen.Akkor 16 éves voltam,már másfél éve szedtem gyógyszert és mégis "össze jött".

Még most se valószínű,hogy meg tartanám,mert bár 21 éves vagyok,de új a munkahelyem(nem rég váltottam és ott dolgozok,ahol gyerek korom óta szerettem volna)

Ha illegális lenne,másképp oldattam volna meg,ha ott maradok is esetleg.(vagy ahogy írtad,külföldön,ha lett volna pénzem,de ha nem,akkor is meg oldottam volna,akkor és ott csak az érdekelt,hogy védekeztem,úgy éreztem,mindent meg tettem és nem akarok gyereket)

21/L

2011. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Továbbra is várom a válaszokat, és ha lehet írjátok oda azt is, hogy miért mentetek abortuszra.
2011. máj. 28. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

nem ...akkor vállaltam volna...így is kevesen múlt


rossz pasi és fiatal voltam :S

2011. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én 18 voltam, nyáron történt. Fél éve voltam együtt a barátommal (ő 27volt), ősztől viszont várt az egyetem. A barátom azt mondta tartsuk meg, de én elvetettem, mert akkor úgy éreztem, semmiképpen nem akarom feladni a fiatalságom, és a lehetőséget, hogy jobb életem legyen a tanulás által. Ha illegális lett volna, akkor nem csináltattam volna meg, meg nem vagyok annyira merész, külföldi beavatkozásra pedig nem lenne pénzem. Utólag már amúgyis megbántam, hogy elvetettem. Egyrészt azért, mert azóta férjhez mentem az illető pasashoz, másrészt a sulit is elszúrtam, otthagytam. Ráadásul mire oda került a sor, hogy ténylegesen gyereket akartunk, elég nehezen jött össze, több évet kellett várnunk, mire sikerült.
2011. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkor most élne a kicsim... mert vagy gumit húz az apja, vagy viseli a következményeit.

Mai eszemmel, tapasztalatommal legálisan se.

2011. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!