Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb mennyibe kerül egy elsősnek...

Kb mennyibe kerül egy elsősnek az összes tanszere? (tankönyv nélkül)

Figyelt kérdés
gondolok itt füzetekre,ceruzákra,rajzlapokra,festékekre stb..
2011. máj. 30. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igényedtől függ. Mindenből vannak drágább és olcsóbb termékek is. Igaz,sokszor az iskola előírja,hogy milyent kell venni.
2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze persze ezt gondolom,de egy körülbelüli összegre gondolok,mert a lista alapján fogalmam sincsen hogy ez mennyibe fog fájni nekünk.
2011. máj. 30. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:

3.000 és 10.000 Ft között bőven kijön.

Nekünk inkább volt 3, mint 10.

2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly az iskolakezdési támogatásból simán kijött 21.000 körül volt és még ruhát is vettem belőle. Ja és nem spóroltam, ez arra volt szánva és ebben voltak olyan dolgok is, ami nem kellett csak a fiam itthonra szeretett volna (pl új ceruzatartó az íróasztalára, vagy rajzlapok).
2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem most járta ki az elsőt,én tavaly az írószerekre 12e ft-ot költöttem+a táska volt 8e.Viszont most nem vásárlók hamarabb csak augusztusban,mivel hamarabb vettem meg sokkal többe került!!! Augusztusban viszont akciosak.Ajánlom neked hogy szins ceruzából spejzolj,nekünk minden hónapban elment egy készlet. Még valami egyszer sporolni akartam vele és olcsobbat vettem nah az minőségileg is olyan volt,alig fogot és tört a hegye faragáskor! Én mindenképp Ezeket ajánlom(ico-kohinor,stabilo és szinesből még a Maped-color1 pers ez utobbinak gyönyörű szine van!
2011. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdemes a minőségibbet venni pl stabilo háromszüg ceruza, és nem teszkós legolcsóbbat.

Nekünk 10 körül volt.

2011. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, sokszor a drágább az olcsóbb, mert a teszkósból (és társaiból) nem elég 1 csomag... Tönkremegy, vagy használhatatlan! )ez komoly, jártunk így színes ceruzával, vízfestékkel...) Érdemes mások tanácsát elfogadni, és bevált márkát venni -persze ez elsőben a legnehezebb, jövőre okosabbak lesztek, a gyerekek tudják, kinek milyen ceruzája van, és melyik a legjobb :)


Tollból pl (ha kell már egyáltalán a Zebra a legjobb, nálunk a tanító néni kifejezetten kérte.

2011. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha táskát, tornacuccot, mindent összeszámolunk, 10-nél kezdődik, és 30 is lehet...
2011. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!azt tudom hogy sokszor jobb a márkásat venni,tapasztalom mert itthonra szoktunk venni festéket filcet ezt-azt és a tescos baromi pocsék.remélem azért egy huszasnál megállunk majd úgy összességében.
2011. jún. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!