Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pedagógus Anyukák! Amikor...

Pedagógus Anyukák! Amikor visszamentek/mentetek dolgozni, akkor a nevelés év elején állatok vissza? Vagy év közben is vissza tudtatok menni?

Figyelt kérdés
Nekem márc. 31-én jár majd le a gyed-em (ill gyes, ha valami csoda folytán bírjuk anyagilag). Most kezdtem ezen gondolkozni, hogy is lesz majd...
2011. máj. 31. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen megmondták a munkahelyemen, ha vissza akarok menni dolgozni, akkor szeptember 1-jén munkába kell állnom. Szóval addigra a bent maradt szabikat ki kell vennem és a gyereket be kell szoktatnom az oviba.
2011. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős kismama is szeptember elsején kezdhet, a fia most múlt két éves.
2011. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, szeptember 1.


Mondjuk érthető, a tantervet, tanárbeosztást, órarendet nagy munka összeállítani, és jó tudni, kire lehet számítani már szeptembertől. Mert kb. 2 hónappal a tanév vége előtt kinek kellene új tanár? Az óvónőknél nem tudom hogy van, de ott is logikus a szeptember 1.

2011. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jövő szeptemberben megyek vissza, tanító vagyok. Nem is hiszem, hogy tanév közepén (hacsak nem félévzárás lenne) vissza tudnék-e menni, mikor már kialakult osztálycsoportok, órarendek vannak.

A gyermekem jövő májusban lesz 3 éves. Szeptemberben ő kezdi az óvodát én meg az iskolát.

2011. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondoltam... Bár én oviban vagyok gyógypedagógus, de itt is év elején alakulnak ki az órabeosztások, stb...

Ezek szerint a fiam nagy valószínűséggel 2,5 évesen kezdi az ovit és mivel a körzetes nem veszi fel, jön velem. Persze, ha oda felveszik, de ennyi protekciója had legyen már...

2011. máj. 31. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!