Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat 10 napig más fogja...

Tancoslabak kérdése:

A cicámat 10 napig más fogja gondozni, etetni, elfelejtenek engem? Reggelente a karomban ébrednek, velem fürdenek, hiányolni fognak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog elfelejteni, sőtt ha hazaméssz még jobban fog örülni neked! :)
2011. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiányolni fognak, elfelejteni nem :)
2011. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló helyzetben leszek nemsokára, egy hétig nem leszek itthon és megkértem egy barátnőmet, hogy jöjjön el hozzánk és foglalkozzon a cicáimmal. Már most borzalmasan érzem magam emiatt, másra sajnos nem tudom és nem is merem őket rábízni. :( Nem attól félek, hogy elfelejtenek, hanem hogy neheztelnek majd rám és egy időre begubóznak.
2011. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mieink ha hosszabb út után hazajövünk, napokra megkergülnek... az egyikük alapban szinte sose jön oda simogatásért, elvan ő egyedül, de ha elmegyünk egy hétre, utána egy héten keresztül mindennap elkapja a szeretetroham, egyik pillanatról a másikra, felugrik, odarohan hozzánk és dörgölőzik összevissza... és ezt mindennap 2-3szor :)
2011. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!