Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd, ha az anyósék...

Hogy kezelnéd, ha az anyósék "elfelejtenék" az unokájuk gyereknapját?

Figyelt kérdés
Se telefon, hogy mi újság, se semmi apróság ajándékba.
2011. jún. 1. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Most kaptam fel a fejem ezen a kerdesen, hogy tenleg ma gyereknap van."

:DDD Nem, vasárnap VOLT :)

2011. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Gyereknap, hagyjuk már. Van aki tartja, van aki nem, a legtöbb embernek attól jut eszébe, hogy a médiában hallja.


Egyébként meg az én szüleim engem köszöntöttek fel gyereknapon, nem az unokákat :)

2011. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mi sosem tartottunk gyereknapot. Ezért is volt furcsa, hogy anyósoméktól kapott egy homokozót, de nem köszöntötték fel, csak azt mondták, hogy legyen ez a gyereknapi ajándék. Mi, a szülei sem köszöntöttük fel, ez nálunk nem ünnep.
2011. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Számomra nem ünnep. Eszembe sem jutott.
2011. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez számomra sem fontos. Szinte minden nap gyereknap van, hiszen velük foglalkozunk, őket dédelgetjük, együtt nevetünk és sírunk.

mi közösen szórakoztunk ezen a napon is. És ugyanúgy fegyelmeztünk is, ha rosszak voltak. Ne csak azért tegyünk ki magunkért mert gyereknap van, ez nagyon megjátszott dolog lenne.

2011. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt senki sem tarja??? Felénk még divat, sőt a nőnap és az anyáknapja is.
2011. jún. 1. 21:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Most,hogy mondod,jut eszembe,hogy nem hívták fel-egyik részről sem-a nagyszülők...na látod,engem ennyire nem akaszt ki.Látják őket eleget,gyakran kapnak valami apróságot is a fiúk Tőlük,szóval semmi harag,vagy neheztelés nincs bennem.
2011. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nálunk ez történt,de nem csináltam belőle ügyet.

Ugyanis nálunk a gyereknap a családban azt jelenti,hogy a szülők ünneplik a gyerekeket.

Mi megünnepeltük.


Tény,hogy a páromnak rosszul esett,hogy az anyukája nem hívta őt fel.

2011. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
A NŐNAP ÉS AZ ANYÁK NAPJA AZ MÁS!! SZERINTEM
2011. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Miért más? Mert akkor te kapsz valamit? JA!
2011. jún. 2. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!